Pobaltí musí vstoupit do Severoatlantické aliance! Republikánský kandidát na prezidenta Spojených států (SS) Ben Carson je snad imbecilní, nezná ani hranice Severoatlantické aliance (SA)

WASHINGTON | Republikán Ben Carson, který je na seznamu možných kandidátů na prezidenta Spojených států (SS) za Republikánskou stranu, ukázal, že o kandidaturu na prezidenta v SS se může ucházet kdejaký vyšinutý idiot, jelikož prohlásil, by poradil Lotyššsku, Litvě a Estonsku, aby co nejdříve vstoupily do Severoatlantické aliance (SA), píše Huffington Post. Podle nepotvrzených zpráv měla demokratka Jen Psaki, která přisoudila vnitrozemskému Bělorusku moře,  tleskat Carsonovi s tím, že podle vše není ona nepitomější na světě.

Ben Carson - Je to mimozemšťan z Planety opic?

Ben Carson – Je to mimozemšťan z Planety opic?

Otázka na mimozemšťana patrně z Planety opic zněla: „Jak by mělo SA reagovat v případě ohrožování Pobaltí Ruskem?“ Na to Carson velmi inteligentně a sebevědomě odpověděl: „Budeme je muset přesvědčit, aby rychle vstoupili do Severoatlantické aliance.“ Nějak se nevšiml, že právě tyto státy již jsou členy, kdy právě probíhá dokonce i aktivní okupace těchto zemí vojsky SS.

Jak dále informuje agentura RIA Novosti, tak se v tom lejnu republikánský duševní gigant, který by rád poskakoval ve větvích zahrady Bílého domu, pořádně vymáchal. Moderátor vyděšeně na prohlášení Carsona reagoval, že přeci Lotyšsko, Estonsko a Litva jsou členy Severoatlantické aliance. Na to Carson podrážděně a arogantně reagoval, že to je lež, že tyto státy nejsou v alianci, jelikož byly členy SSSR, ale urychleně by se členy SA měly stát.

Reklama: