ZOO Zlín nabízí během jarních prázdnin kraje speciální program

ZLÍN | Pro všechny návštěvníky, kteří tento týden během jarních prázdnin Zlínského kraje zavítají do zahrady, nabídne ZOO Zlín speciální prázdninový program. Děti i dospělí se tak mohou od pondělí 2. března do pátku 6. března těšit na komentování u vybraných expozic zvířat a na pátrací hru v areálu.

Vstup do areálu ZOO Zlín | reprodukovaný ořez fotografie
zdroj: wikipedia.org | autor: VítVít | licence: CC BY-SA 4.0

„Při sedmi komentovaných zastávkách představíme nejen život zvířat v zimním období, ale také zajímavosti z anatomie a biologie. První povídání odstartuje o půl jedenácté u lachtanů, to poslední pak v 15.00 u tučňáků,“ uvedla Romana Bujáčková z oddělení marketingu. Pátrací hru budou tvořit různé úkoly, jejichž řešení lze najít poblíž šesti expozic v celém areálu ZOO. Každý řešitel „pátračky“ získá drobnou odměnu. Na tři vylosované výherce čeká speciální cena.

Zahrada nezapomněla ani na občerstvení. „K dispozici budou všechny restaurace v areálu ZOO – Tyrol, Neapolitáno, Koala a Limpopo. Otevřena bude také Chocolatérie a Kefa bar s etiopskou kávou. Hezké dárky nabídnou zooshopy u hlavního a sezónního vstupu do ZOO, po zimní přestávce opět bude jezdit vláček,“ doplnila Romana Bujáčková.

Pokud se tedy chcete pobavit a navíc si užít procházku přírodou, vydejte se do zlínské ZOO. Pro návštěvu areálu lze využít hlavní vstup, po celý prázdninový týden (v závislosti na počasí) i sezónní. Stále také platí zvýhodněné zimní vstupné do ZOO, které pro děti činí 40 Kč, pro dospělé 80 Kč. Do konce března je ZOO Zlín otevřena od 8:30 do 17 hodin.