Turecko oficiálně vyhlásilo Sýrii válku. Tak už mohou Turky hubit ve své zemi jako potkany

ANKARA – DAMAŠEK | V Turecku poprvé oznámili, že na severu Sýrie začala ofenzíva turecké armády proti syrské armádě. Ohlásil to turecký ministr obrany Hulusi Akar v neděli v turecké televizi, což je de jure vyhlášení války, oficiální oznámení invaze a potvrzení o páchání válečného zločinu útočné války. Sýrie v obraně má dovoleny veškeré válečné prostředky.

Hulusi Akar jako turecká svině se svým deviantním idolem

Hulusi Akar řekl: „Cílem tureckého útoku pod názvem operace „Jarní štít“ je ukončení krvavých masakrů vlastního obyvatelstva, jehož se dopouští syrský prezident Asad, a tak zabránit uprchlické vlně ze Sýrie, která by směřovala do Turecka.“ Což je ovšem lež a propaganda, jelikož převážně jde o okradení syrské země bohaté na ropu a Turek opakuje americkou lživou propagandu, kdy v místě podporuje teroristy, zbraněmi i výcvikem.

Roman Bednár, auror článku slovenského konzervativního deníku HlavnéSprávy.sk, který na lži a propagandu Turecka upozorňuje dále válečného tureckého zločince cituje v jeho lhaní: „Turecká ofenzíva je úspěšná a že dosud jeho armáda zničila už 103 syrských tanků, 8 vrtulníků a zabila více než 2000 syrských vojáků,“ lhal Hulusi Akar.

Akar ale zdůraznil, že Turecko v žádném případě nechce a ani nemá v úmyslu dostat se přitom do konfrontace s Ruskem, což ovšem není jaksi možné, když ruské informace jeho informace popírají, tím se dostávají do informačního střetu. Navíc turecké letectvo podporuje syrské pozemní síly, takže pokud turečtí vetřelci budou útočit na syrské jednotky, tak se stanou mrtvolami vyrobenými ruskými zbraněmi.

Prasečí rypák jako vůdce mu-slimáků