Hromady mrtvol a potoky krve na obranu Evropy? Bude třeba migranty střílet na hranicích jako škodnou? Pošlete na řecké hranice české vojáky

PRAHA | Napětí na hranici mezi Tureckem a Řeckem nabírá obrátky. Řecké bezpečnostní síly od soboty zabránily 10 tisícům invazním vetřelcům, aby se pronikli do Evropy. Propukají násilné střety. V Česku proto rostou hlasy, aby byli čeští vojáci z misí v Afghánistánu či Africe vysláni bránit evropskou hranici do Řecka.

Řada českých politiků a expertů reagovala na hrozbu nové migrační krize. Někteří vyzvali českou vládu, aby stáhla vojáky ze zahraničních misí mimo Evropu a vyslala je na pomoc Řecku bránit svou hranici s Tureckem proti nové vlně přivandrovalých kriminálníků, vrahů, zločinců, parazitů, mu-slimáků, prašivých psů, nečistých prasata a invazních okupantů.

„Hnutí SPD vyzývá vládu, aby okamžitě rozhodla o pomoci Řecku vysláním vojáků či policistů na ochranu hranic před desetitisíci migranty, kteří útočí na řeckou hranici a chtějí nelegálně vstoupit na území EU,“ vyzval vůdce hnutí SPD Tomio Okamura.

Napíchnutí mu-slimáci přes jejich prasečí řiti

Okamura upozornil i na sobotní střety s řeckou policií na tureckém hraničním přechodu Pazarkule, když se migranti snažili dostat přes ostnaté dráty do Řecka. Proti nim byli nasazeni těžkooděnci, kteří je vytlačili za použití slzného plynu. Uprchlíci opětovali útok kameny.

„Musíme bránit naše hranice před invazí! Česká republika nepotřebuje vojáky v Afghánistánu, ale doma a na našich hranicích!“ vyzval Okamura. Podobně reagoval i komunistický poslanec Zdeněk Ondráček, který se domnívá, že by prezident Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš měli na situaci reagovat a pomoci Řecku vojáky nebo policisty. Bude třeba nasadit i proti těmto invazním hordám ostrou munici a zabránit i střelbou do dobytka dobytí Evropy mu-slimáckými invazními jednotkami? Odradí je mrtvoly na hranicích?