Helena Vondráčková zazářila v další polské show

PRAHA – VARŠAVA | Helena Vondráčková ohromila uživatele svým vzhledem a skvostnými šaty v polské show. Někteří litovali, že podobnou show nemají v Česku. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Helena Vondráčková září v polské televizní estrádě | repro: FB HV

Helena Vondráčková napsala na své stránce na Facebooku, že v pátek absolvovala první přímý přenos polské televize TVP ve Varšavě, která začala vysílat novou show Star Voice. V této show ale zpívají osobnosti, které s pěveckou branží nemají vůbec nic společného. Zpěvačka se účastní show jako porotkyně.

„Tedy herci, sportovci nebo modelky. Producenti mne jako velmi známou zpěvačku v Polsku vybrali jako jednu z porotkyň této show. Spolu se mnou zasedli v porotě zpěvačka a skladatelka Majka Jeżowska a oblíbený rozhlasový dýdžej Mariusz Kałamaga,“ napsala na svém účtu zpěvačka.

Dále pak dodala : „Jako VIP porotkyni mne publikum velmi bouřlivě přijalo, což mne potěšilo a dojalo. Celá show probíhá ve velmi spontánní atmosféře, jde o velkou zábavu, která se lidem líbí, a pevně věřím, že tomu tak bude během všech 11 pátečních dílů, které běží živě.“

Reklama: