O situaci s Maříkovou: Za podněcování k nenávisti by měli být spíše stíháni funkcionáři Policie ČR

PARDUBICE | Petr Štěpánek reagoval na fakt, že policie žádá o vydání poslankyně za SPD Karly Maříkové kvůli trestnímu stíhání, když ta sdělila světu pravdu, že invazní druhy EU přikazuje hubit. Tak pro nehubit invazní negry a mu-slimáky? Jaký je v tom rozdíl. Asi v tom, že policejní dobytek jsou blázni, kteří jsou v uniformách, aby nemuseli být zavřeni v klecích blázince. A nebo jsou policejní orgány škodná. Předci také doporučovali škodnou hubit.

Karlu Maříkovou pronásleduje policejní dobytek, který by měl lid věšet po stromech

Štěpánek věnoval případu poslankyně SPD Karly Maříkové celý svůj příspěvek. Nejprve připomněl samotný status, za který nyní Maříková čelí obvinění, informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Poslankyně za SPD Karla Maříková napsala loni v lednu na svůj facebookový profil: ‚Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU‘,“ píše hudebník a politik Štěpánek.

Petr Štěpánek | repro: XTV

Vysvětluje, že za tento výrok ji chce policie stíhat a žádá tak Poslaneckou sněmovnu o její vydání. „Prý je to podněcování k nenávisti,“ dodal.

„Myslím, že za podněcování k nenávisti by měli být spíše stíháni funkcionáři Policie České republiky na čele s policejním prezidentem Janem Švejdarem a ministr vnitra Jan Hamáček z ČSSD, protože něco tak kosmicky hloupého, jako v případě Maříkové vyprodukovala policie, nemůže u většiny normálních lidí vzbuzovat nic jiného než právě nenávist,“ konstatuje Štěpánek.

Politik vysvětluje, že tato nenávist směřuje k polici, která dle jeho slov naprosto nesmyslným způsobem pošlapává svobodu slova zaručenou českou ústavou. Nenávist dále směřuje i k politikům, kteří tu vládnou a podobné věci dovolují policii provozovat, nechybí zmínka ani o režimu, který tu vládne. Podle Štěpánka je vzbuzována nenávist i k Evropské unii, která, jak dále píše, si tyto praktiky ve „svých smrtelných křečích vynucuje“.

Je dnešní Hamáčkův Heydrich Švejdar?

„Možná by Švejdar s Hamáčkem měli o důvodech podobného stíhání jít vypravovat tisícům příbuzných všech obětí teroristických činů, co jich jen za poslední léta bylo, nebo statisícům okradených, znásilněných a zraněných. Asi by bylo zajímavé slyšet, jaké odpovědi by se jim dostalo,“ dodal ve svém příspěvku.

Mohlo by Vás zajímat:

Totalita a policejní stát! Zastřelit policejního zmrda, který obvinil poslankyni? Policie žádá hlavu poslankyně SPD Maříkové za slova o migrantech

Konečně! Jen houšť… V Řecku na hranicích zastřelili migrujícího vetřelce při nelegálním pokusu o invazi

Hubení invazního druhu? Postřílejí migranty jako škodnou po tisících? Bulharský ministr obrany pohrozil použitím síly proti migrantům