Policejní stát! Svoboda či nesvoboda odlišuje totalitu od demokracie

Poslankyni našeho hnutí SPD Karlu Maříkovou chce státní zastupitelství stíhat za výrok, který si dovolím ocitovat: „Je zakázané dovážet invazivní nepůvodní druhy rostlin a zvířat na území EU. Muslimští imigranti také nejsou původními obyvateli Evropy a stejně jako invazivní druhy znamenají nečekané šíření a postupné vytlačení původních obyvatel Evropy. Proto by měli mít také zákaz vstupu na území EU.“

Vůdce SPD Okamura se zlobí | repro: PL

Na žádost policie, která spadá pod ministra vnitra Jana Hamáčka z ČSSD, budou poslanci ve Sněmovně hlasovat o vydání Karly Maříkové za tento výrok. Hnutí SPD stojí plně za naší kolegyní. Ačkoli jde zdánlivě o jen o nelegální migranty a islamizaci Evropy, je skutečnost ještě horší – jde o svobodu a demokracii. Znakem každé totality je především konec svobody slova, konec svobody veřejně vyjadřovat svoje názory.

Tahle svoboda či nesvoboda odlišuje totalitu od demokracie. O Karlu se nebojím, jelikož jsem si jistý, že všichni lidé v této zemi se špetkou rozumu v hlavě chápou, že se žádné kriminální činnosti nedopustila.

To hrozivé jsou ovšem pokusy státních zástupců napojených na část sluníčkářské žumpy, kteří se stále více pokouší udusit názorovou svobodu ve jménu svojí jediné pravdy. A dokonce i omezit prosazování zcela legitimního politického programu, za který SPD zvolilo do Sněmovny více než půl milionu občanů. To, co vzniká v České republice ohledně omezování názorové svobody, je krystalická podoba totalismu a fašismu, přičemž mocichtiví eurofašističtí hoši nám utahují šrouby čím dál víc a my chtěj nechtěj musíme o zbytky svobody bojovat, jak jen to půjde.

Hnutí SPD programově odmítá politiku Evropské unie podporující migraci a islamizaci. Migraci, která je faktickou agresí ohrožující bezpečnost evropských států včetně České republiky. SPD nebude ustupovat a budeme nadále prosazovat náš program

Reklama: