MHD v Ostravě zatím jezdí; Dobytek Babiš ji zatím nijak se svým poskokem Adamem neohrozil

OSTRAVA | Dopravní podnik Ostrava zatím nebude kvůli opatřením vlády omezovat provoz, informoval DPO včera v tiskové zprávě, kdy tak bleskově reagovali na šíření paniky souborem kreténu s vůdcem a diktátorem Babišem v čele, kdy se svým poskokem pro zdravotnictví Adamem zavádějí brutální diktaturu s omezováním lidských práv.

Tramvaj Stadler nOVA | foto: dpo.cz (DPO)

Včera vydané vládní nařízení proti šíření koronaviru neobsahuje žádná ustanovení směrem k poskytovatelům veřejné dopravy. Spoje Dopravního podniku Ostrava (DPO) proto pojedou i zítra, 11. 3. 2020, podle platného jízdního řádu.

„DPO kvůli uzavření škol nevypraví pouze autobusové linky č. 20 a 90, které využívají téměř výhradně žáci a studenti, a dále školní linky a spoje označené v jízdních řádech poznámkou (c),“ píše se v tiskové zprávě DP.

„DPO i nadále provádí řadu preventivních opatření proti šíření koronaviru například ve formě zvýšeného rozsahu čištění interiéru vozidel MHD, včetně tzv. ozónové dezinfekce, a poskytování dostatečného množství dezinfekčních prostředků a nezbytných ochranných pomůcek našim zaměstnancům,“ doplňuje generální ředitel a předseda představenstva DPO Daniel Morys.

Až se to vše ukáže jako zbytečné, tak co národ provede se sviňákem Babišem a jeho věrným úlisným poskokem Adamem. Když je pověsí na prvním stromě či lampě, tak budou v právu?

Diktátor Andy Babiš a jeho poslušný lísavý poskok Vojta Adam

Reklama: