Chřipka horší než migrující mu-slimáci a negři? Duce Hamáček oznámil obnovení kontrol na hranicích

PRAHA | Babišův poskok na zavedení policejního státu Jan „Duce“ Hamáček informoval, že od páteční půlnoci se vrátí kontroly na německé a rakouské hranice. Celkem má být kontrolováno 11 přechodů. Policie má také zahájit kontroly, zda lidé dodržují karanténu. Přechod mimo přechody nebude povolen. Bude platit i na migrující negerskou a mu-slimáckou svoloč?

Dobytkové z ČT a Honza Hamáček | reprodukce z e-vysílání žumpy ČT

Jak dále informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes, tak náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula dříve informoval, že úplné uzavření hranic by zkomplikovalo návrat českých občanů ze zahraničí a utlumilo obchod, proto se o takovém opatření nejedná.

„Již není na co čekat, vláda by dnes měla rozhodnout o vyhlášení nouzového stavu. Současně v rámci svých kompetencí rozhodnu o znovuzavedení hraničních kontrol na DE a AT hranicích (zákaz přechodu hranic mimo 11 stanovených hraničních přechodů),“ sdílel výsledek análního styku táty a mámy Hamáček na Twitteru před mimořádným jednáním vlády.

Reklama: