Vyřežu ti srdce! Řvala cikánská svině při loupežném útoku s nožem

KOŠICE | Tento týden se u obce Richnava na východním Slovensku, kde se přemnožili cikáni, odehrál brutální rasistický útok vedený cikánem vůči bílému, kdy podle televize TA3 bílého muže cestou z práce napadl cikánský útočník s nožem, oloupil ho a vyhrožoval zavražděním a vyřezáním srdce z těla. Co s takovým cikánským dobytkem?

Tlupa tlustých cikánů

Televize v úterý přinesla zprávu, že v Richnavě došlo k rasistickému útoku cikánského pachatele pocházejícího z cikánské osady v Krompachách. Ten měl s nožem napadnout bílého muže (28) vracejícího se z práce, kterému ukradl hotovost a mobilní telefon, informuje deník HlavnéSprávy.sk.

Kromě toho se cikánský útočník muži nebezpečně vyhrožoval, když podle TA3 uvedl, že je své oběti připraven vyříznout srdce.

„Přitiskl mi nůž ke hrudi a chtěl vědět, co je v tašce. A vlastně říkal, že nyní ti vyřežu srdce. Musel jsem otevřít peněženku, třikrát jsem mu dal 50 eur a ještě chtěl mobil, pin-kód a nabíječku,“ popsal situaci Miloš, který se stal obětí cikánského rasistického loupežného útoku. Měli by takové útočníky na Slovensku pochytat a naložit s nimi jako s Jánošíkem?

„Týden před Vánocemi proběhla médii zpráva o brutálním útoku romských mladíků v Richnava, kteří napadli starší paní a ta po pádu z mostu skončila s vážným poraněním hlavy v nemocnici,“ píše doslova server HlavnéSprávy.sk o nějakých ROMech, CD-ROMech, DVD ROMech – jsou to cikáni, lidské blechy, odpad a odporné svině. Paraziti a dobytek.

Reklama: