Zmrd Babiš měl viset včera! Dnes je pozdě? Obchody a hospody zavřené

PRAHA | Diktátor, zloděj, lhář, podvodník, údajný objednatel vraždy Duckého a Mrázka, komunistická svině, StBácký dobytek, lidská svině, ekonomický přivandrovalec ze Slovenska, uchvatitel moci, dementní huhlal a hovado obecně chuj Andy Babiš měl viset včera, dnes už platí brutální totalita a stanné právo – většina obchodů a hospody jsou zavřeny. Hospodští vezmou vidle a půjdou zabít Babiše? Revoluce nyní, lépe pozdě, než později.

Kdy bude Babiš viset na šibenici? Kdy toho zmrda lidé pověsí?

„Vláda České republiky rozhodla s účinností od 14. března 2020 od 6.00 o uzavření všech obchodů, s výjimkou prodejen potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a některých dalších,“ píše se na webu vlády diktátora Babiše, který si zaslouží osud nácka Reinharda Tristana Eugena Heydricha, jelikož hovado Babiš je stejně odporný a nebo ještě horší protektor naší země. Česko musí být od Babiše očištěno!

Co vše zmrd Babiš se svými poskoky z vládního souboru kreténu dnes v noci zakázal: „S účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou těchto prodejen: potravin, výpočetní a telekomunikační techniky, audio a video přijímačů, spotřební elektroniky, přístrojů a dalších výrobků pro domácnosti, pohonných hmot, paliv, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, lékárny a výdejny zdravotnických prostředků, malých domácích zvířat, krmiva a dalších potřeb pro zvířata, brýlí, kontaktních čoček a souvisejícího zboží, novin a časopisů, tabákových výrobků, služeb prádelen a čistíren, prodeje přes Internet a dalšími vzdálenými prostředky, přičemž uvedené zboží a služby se převážně prodávají nebo nabízejí v dané provozovně,“ píše se na webu vlada.cz.

Co dále v noci rozhodli debilové z vlády, kteří by měli raději viste na lampách, než být ve vládě: „S účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb, s výjimkou provozoven, které neslouží pro veřejnost (např. zaměstnanecké stravování, stravování poskytovatelů zdravotních služeb a sociálních služeb, vězeňských zařízení); tento zákaz se nevztahuje na prodej mimo provozovnu stravovacích služeb (např. provozovny rychlého občerstvení s výdejovým okénkem nebo prodej jídla s sebou bez vstupu do provozovny), který může probíhat bez časového omezení, s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. činnost provozoven stravovacích služeb, umístěných v rámci nákupních center s prodejní plochou přesahující 5 000 m2, s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. provoz heren a kasin podle zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů: