Čurák vládne Praze! Do pražské MHD budou moci jen lidé s rouškou nebo zakrytým obličejem, rozhodl pirátský terorista Hřib

PRAHA | V Praze bude zavedeno další imbecilní opatření v rámci šíření paniky. Co také chtít po městu, kde vládne imbecilní teroristické hovado. Piráti patří oběsit na ráhnu, tak to platilo po staletí a nepatří k moci, protože je všem jasné, že jsou to hovada. Co si blbci a volové v Praze zvolili, tak to mají. Čuráka na magistrátu.

Pražský Hřib se svým feťáckým pasákem Bartošem | reprodukovaná fotografie: g.cz

Nově totiž budou moci lidé do pražské MHD od půlnoci vstupovat pouze se zakrytými ústy a nosem. V pondělí to uvedl primátor Zdeněk Hřib (Piráti) s tím, že občané mohou použít i podomácku vyrobené roušky nebo šály a šátky. O zavedení nového opatření informoval Hřib na svém účtu na Twitteru. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„V pražské MHD už jen povinně se zakrytými ústy a nosem! Ať už máte zdravotnické roušky, vlastnoručně vyrobené roušky nebo využijete třeba šálu – všechno je lepší než nic! Nařízení platí o půlnoci z pondělí na úterý,“ napsal primátor a čurák v jedné osobě na sociální síti.

DPP zrekonstruuje tramvajovou trať v Sokolovské ulici

„Žádáme všechny cestující, aby od úterý 17. března 2020 vstupovali do přepravního prostoru pražské MHD pouze se zakrytým nosem a ústy. Použijte prosím roušku, šátek či šálu. Buďte prosím ohleduplní k sobě navzájem i k řidičům. Dovolujeme si upozornit, že řidiči budou mít právo cestující bez zakrytého nosu a úst vyloučit z přepravy,“ informuje DPP – už vidíme řidiče MHD, jak se za pár šušňů, co jim platí hádají s lidmi, kteří se nepřizpůsobí debilním nápadům Hřiba. Co příště, budou moci cestovat jen lidé s vyholenými hlavami?

Reklama: