Česká pošta nedoručuje zásilky? Serou pošťáci lidem na hlavu?

PRAHA| Hysterie kole rýmičky nabrala na obrátkách, že Česká pošta rezignovala na své služby a povinnosti a vysrala se na hlavu svým zákazníkům?

Ilustrační snímek | repro: Česká pošta, s. p.

Příklad: Zásilka s podacím číslem DR0394846563X byla přijata Českou poštou, s. p. dne 11. 3. 2020, kdy téhož dne adresátovi dorazil SMS, že zásilka mu bude druhý den doručována.

Nestalo se tak, tak si zaměnil způsob doručení a to je poslední aktivita, co se stala. Zásilka prostě je podle sledování zásilek na webu České pošty stále na místě, kam ji odesílatel podal. Viz: PrtSc – webu České pošty:

Takže tisková zpráva šnečí České pošty, aby tam lidi nechodili, nebo pokud ano tak jako loupežníci se zahalenými tvářemi, či nejlépe v kuklách je pak zbytečná. Když stejně na poště nikdo nepracuje a jen si tam honí… (podle pohlaví si vyberte): „Česká pošta vyzývá všechny své klienty, aby zvážili jakoukoliv návštěvu pobočky. Pokud si bezodkladně musí vyřídit své poštovní záležitosti, důrazně je žádáme, aby používali ochranné prostředky, ideálně respirátor nebo roušku nebo alespoň měli překrytý nos a ústa,“ píšou poštovní poštěváci.

Reklama: