Babiš musí viset! Nosí roušku jen debilové, imbecilové a tupé ovce? Epidemioložka: standardní používání roušek či respirátorů je naprosto nesmyslné. Nechá ji Babiš zastřelit?

PRAHA | Babiš dokazuje, že je lidské tupé hovado, jelikož mu do jeho šíření paniky a nastolení totality hodili vidle obrníci. vedoucí hygieny a epidemiologie pražské Nemocnice Na Bulovce Hana Bláhová, jako odbornice na slovo vzatá jasně vysvětlila, že roušky jsou pro lidi k ničemu. Postavila se propagandě debila. Nechá ji Babiš zastřelit, tak jak se údajně zbavil Mráka nebo Duckého a dalších?

Kdy bude Babiš viset na šibenici? Kdy toho zmrda lidé pověsí?

Tupé hovado bez lékařského vzdělání Babiš ostře reagoval na zprávu o nesmyslném nošení roušek, protože je to stejně neochrání. E-maily s tímto doporučením podle serveru Novinky dostaly v pondělí sestry pražské Nemocnice Na Bulovce od vedoucí hygieny a epidemiologie Hany Bláhové.

„S ohledem na vypjatou situaci a z toho, co zde sleduji, si Vám dovoluji připomenout, že standardní používání roušek či respirátorů je naprosto nesmyslné a ve většině případů jen plýtváte materiálem, který budeme potřebovat, a to jak na běžné izolační režimy, tak na pacienty s potvrzeným COVID-19,” uvádí se v dopise vedoucí epidemioložky.
Výzvu Bláhové brání ředitel nemocnice Jan Kvaček. Podle něj totiž je v souladu s přístupem Světové zdravotnické organizace (WHO), i když vláda všem občanům doporučila, aby roušky nebo šátky nosili. Kdo má ve vládě příslušné vzdělání nikdo.

Kdo vyjde na ulici bez roušky bude zastřelen? Stavíte Babišovi a jeho poskokům šibenice?

„Ústenky by měli nosit pouze zdravotničtí zaměstnanci, kteří mají respirační onemocnění, a mohli tak případně někoho nakazit, nebo se musí explicitně chránit, ale neměli by je nosit neustále,” uvedl.

Tento postup nenechal chladným českého premiéra. „Bulovka zešílela. Je to skandál. Okamžitě žádám odvolání pana ředitele,” okomentoval Babiš situaci portálu Novinky. Takže po hlavní hygieničce Evě Gottvaldové, která se také v rámci šíření paniky a hysterie postavila Babišovi, bude další zlikvidovaná existence. Kdy Babiše lid pověsí na první lampě.

Reklama: