Blázni z Kraje Vysočina: Odložte cestu za bledulemi

JIHLAVA | Kdo by řekl, že chřipkový virus a strach z něj může působit na mentální zdraví regionálních politiků? Nicméně na Vysočině si vybírá svou daň. Tamní pošuci ve vedení kraje neví, jak by se více ztrapnili.

Bledule | reprodukovaný ořez fotografie
zdroj: wikipedia.org | autor: Roweromaniak | licence: CC BY-SA 2.5

„Vyzýváme všechny občany s ohledem na stávající epidemiologickou situaci a nařízení o omezení pohybu osob na celém území České republiky, aby odložili resp. zrušili veškeré i naplánované návštěvy zvláště chráněných území v Kraji Vysočina, kde je v tomto období nebývalá koncentrace lidí. Především se jedná o lokality bledulišť,“ píše se na webu kraje.

„Jejich návštěvu v současné době důrazně nedoporučujeme. Kumulací návštěvníků se lokality stávají potenciálním zdravotním nebezpečím, neboť se na jednom místě sdružují více než desítky lidí. Ještě jednou upozorňujeme, že je tak porušováno nařízení centrálních orgánů,“ pak navíc ještě šíří paniku, poplašnou zprávu, lži, dezinformace, propagandu a aby to nebylo málo, tak ještě vyhrožují.

A nakonec mentální poluce dodávají:“S ohledem na stupňující se mimořádně velké riziko přenosu virového onemocnění i na takto vyhledávaných místech žádáme veřejnost, aby se těchto návštěv zdržela,“ s tím, že jako děkují. Pod vším je podepsána asi nějaká čarodějnice, či cosi co je označováno jako Ing. Jitka Svatošová.