Migrace negrů se téměř zastavila: Vir zastavil dovoz vetřelců neziskovkami do Itálie

ŘÍM | I když to může znít cynicky, Italové mohou paradoxně poděkovat koronaviru za to, že se zastavil příliv nelegálních migrantů na jejich území. Informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Středozemní moře má rozum negerský invazní druh nebezpečný pro Evropu úspěšně hubí

„Lodě nevládních organizaci totiž kvůli karanténním opatřením nemohou vyplout na moře a tudíž nemohou ani přivážet migranty do Italských přístavů. Migrace Afričanů do Evropy přes Itálii se tak až na pár výjimek prakticky zastavila,“ píše o zastavení importu negrů na likvidaci původního obyvatelstva slovenský deník.

Po odstavení vlasteneckého politika Mattea Salviniho od moci se zformovala v Itálii nová liberální vláda, která opět dovolila nevládním organizacím import negrů do italských přístavů.

Středozemní moře vyplavilo zdechlý migrující dobytek | repro: libyaobserver.ly

Kvůli pandemii koronaviru Covid-19, která je hned po Číně nejvíce rozšířená právě v Itálii, však musela tato liberálně-totalitní vláda přijmout karanténní opatření, kterými znemožnily lodím nevládních organizací vyplout na moře a dovážet negry do Itálie.

Poslední pašerácká akce pirátských neziskovek se uskutečnila koncem února, kdy loď Sea Watch 3 importovala do Itálie 194 kusů negrů. O posledním importu invazního druhu iformoval italský deník Il Giornale.

Je zajímavé, že když lodě neziskovek, které lovily negry ve vodách u pobřeží Afriky, nemohou díky karanténě vyplout na moře, se skoro úplně zastavily i pokusy negrů přeplout Středozemní moře na vlastní pěst. Dokládá to, že neziskovky import negerského dobytka organizovaly už v Africe?

Migrující negři byli totiž zvyklí, že po pár kilometrech od Libyjského pobřeží na ně už čekaly lodě nevládních organizací a ty jejich přes celé Středozemní moře převážely do italských přístavů. Nyní, když už vědí, že je nikdo nepřeveze, tak se o to už raději ani nepokoušejí.

Mořem vyplavené zdechliny zločinců páchajících pokus o invazi do EU | repro: euractiv.com

„Jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. I když nový koronavirus Covid-19 přináší mnoho lidských tragédií, ukázal nám i to, jak se dá řešit zastavení migrace. Stačí jednoduše zakázat nevládním pašerákům vyplout z přístavů a ​​dovážet migrantů,“ píše redaktor slovenského deníku Samuel Gdovin.

Dále pak dodává, že kromě toho nám koronavirus ukázal, že Evropská unie je v kritických situacích prakticky k ničemu a národní státy se musí spoléhat sami na sebe. „Ukázalo se také, že přehnaný globalizmus představuje v takových situacích velké nebezpečí. Ponaučením je to, že je třeba posilovat národní státy, které musí být více soběstačné než dosud,“ uzavírá text Gdovin.