Náhled do jiné budoucnosti, než nám naplánovali

Až skončí současná náročná doba, budeme možná intenzivně uvažovat o tom, co bychom všechno mohli dělat jinak. Možná bude dobré zamyslet se nad těmi, kteří likvidují celé země, jen blbě žvaní, mají plnou hubu nařízení, ale když jde do tuhého, s ničím nepomohou.

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Snad se konečně zastaví systém dotací těm nevýkonným a těm, kteří si z pobírání dotací udělali výnosný kšeft. Není třeba nám určovat kdo je náš nepřítel, a kdo smí být náš přítel, podle toho, kdo je oblíben „u dvora“.

Mohlo by přestat bláznovství záškoláků, kteří věří, že ekoteroristé jsou správní lidé a chtějí pomoci planetě. Není třeba zbytečně prodražovat a likvidovat výrobu, končí doba vyhazování peněz na nesmysly. Nastala konečná pro rozlišování 58 pohlaví, když teď v pandemii umírají pouze muži a ženy.

Určitě se musíme zaměřit na to, abychom parazity, neschopné a všehoschopné, poslali na smetiště dějin. Není možné jít pomáhat jinam, naši vlastní lidé potřebují pomoc přednostně. Už se nenecháme umlčovat, urážet a zesměšňovat. Je čas přestat být kolonií a protektorátem, a stát se opět soběstačnou zemí. Konec masovému vyvádění peněz z České republiky.

Rozhodně však doporučuji dát pozor na to, aby místo jedné useknuté hlavy hydry, nenarostly dvě nové.

Reklama: