Jako za Hitlera! Pro paniku vyvolanou chumajem Babišem se památková sezóna odkládá na neurčito

PRAHA | Mimořádná opatření Národního památkového ústavu v souvislosti s pokyny Ministerstva zdravotnictví ČR, tak zní název tiskové zprávy. Kdo má mozek v lebce, tak ví, že co se děje kolem nás je jen panika způsobena zločincem Babišem, který tak šíří poplašnou zprávu o nebezpečnosti chřipky, šíří paniku a strach. Bude za to lidmi pověšen?

Zkurvysyn Babiš musí být mrtvý

V návaznosti na aktuální situaci vydal Národní památkový ústav mimořádná opatření, uzavřel památky s celoročním provozem a odložil zahájení návštěvnické sezony. Zrušeny jsou i předem sjednané pronájmy pro svatby. Co to znamená pro návštěvníky a jaký dopad to bude mít na NPÚ? Čtěte níže.

Co všechno NPÚ ruší? Vedení NPÚ již v úterý 10. března rozhodlo o uzavření všech památkových objektů s celoročním provozem a o odložení zahájení hlavní návštěvnické sezony na neurčito. Zrušeny jsou rovněž všechny přednášky, konference, semináře, besedy a vzdělávací a edukativní aktivity.

Budou otevřeny parky a zahrady? Volně přístupné parky a zahrady u památkových objektů ve správě NPÚ zůstávají prozatím zpřístupněny pro veřejnost.

Babiš musí viset! Nosí roušku jen debilové, imbecilové a tupé ovce? Epidemioložka: standardní používání roušek či respirátorů je naprosto nesmyslné. Nechá ji Babiš zastřelit?

Jak to bude s on-line vstupenkami? Peníze za již zakoupené vstupenky budou vráceny. On-line prodej vstupenek je nyní do odvolání pozastaven, provádět nelze ani e-mailové a telefonické rezervace.

Budou zrušeny pronájmy prostor za účelem konání svatby či filmového natáčení? Již sjednané pronájmy prostor na památkových objektech za účelem konání svatby jsou zrušeny, a to minimálně do 24. března. Omezení bude pravděpodobně pokračovat. Nové termíny pro konání svatby nelze nyní sjednat. Filmová natáčení se ruší.