Rozmazlený fracek Mádl uráží seniory

Herecká opora pražské kavárny proslavená klipem Přemluv bábu Jiří Mádl si evidentně nedá pokoj. S koblihou na ksichtu místo roušky promlouvá k národu a vyhlašuje nové úderné heslo: „Zachraň bábu, zachraň dědka!“ A světe div se, dostavil se zcela opačný efekt. Senioři jsou práven pobouřeni a milému „dobrodinci“ veřejně spílají.

Jan Kopal

Nevycválaný spratek Mádl vykazuje nedostatečnou výchovu v rodině, které se mu nedostalo v mládí. Zjevná je také absence společenského respektu a úcty.

Mádl neví, čím jsme povinováni svým prarodičům. Nebyl asi v dětství vychován k tomu, jak se ke starším lidem chovat a jak je i slušně oslovovat. Co by tomu řekl Jiří Guth-Jarkovský? Mádla by mohl základům slušného chování doučit znalec etikety Ladislav Špaček. Stačí jistě jen poprosit. Jestli to chlapec umí…

Jiří Mádl se zjevně nepoučil z minulých pasů a opakuje stále staré zlozvyky. Neměl by se tedy divit, až se nějaký mírně vytočený senior k němu přichomítne a nakopne ho do jeho pozadí, či mu vysolí pár zasloužených facek. Bude to lekce, na kterou tento umělec do smrti nezapomene! Potom už nikdy v životě nebude dědky a báby nejen zlobit, ale radši ani vzpomínat.