Média a politici lžou! 99% v Itálii nezemřelo na chřipkový vir Covid-19. Je to jen propaganda, byli prostě nemocní

OSTRAVA – ŘÍM | Před několika dny zveřejnil na svém webu Italský zdravotní úřad studii, ve které se uvádí, že velká většina mrtvých, kterým indikovali nakažení chřipkovým virem Covid-19, trpěl těžkými chronickými a smrtelnými onemocněními. Takže zemřeli, jako by je napadla běžná chřipka typu A, B či C. To je běžné. A děje se to každý rok při chřipkových epidemiích.

Je strašením nemocí Covid-19 je zákeřná propaganda? | repro: agentura Anadolu (Anadolu Ajansı)

„Mnozí experti mají pochybnosti i o spolehlivosti metod testování koronaviru a tím i o výsledcích testů. Kromě toho posuzují skepticky i tvrzení o extrémně vysoké letalitě koronaviru,“ píše slovenský deník HlavnéSprávy.sk o pohledu na dění kolem nemoci Covid-19 očima vědců, lékařů a odborníků. Co je tedy za panikou a strachem, kteří politici a média šíří? Nastolení světové diktatury a globální hrůzovlády?


Takže jsou Babiš a Hamáček zločinci, kteří se podílejí na likvidaci občanských svobod v Česku?

Zloduch Hamáček a zlosyn Babiš | repro: havloidní žumpa ČRo

Fakta jsou jasné: Hamáček jako tupý poskok ještě tupějšího Babiše, a jejich další poskoci a ničemové v ČR zavedli totalitu a diktaturu na základě lží.
Hamáček a Babiš šíří paniku, strach, dezinformace, propagandu, fake news, nenávist mezi třídami, jelikož živnostníci zůstali bez peněz, pracující jen na části příjmů a úřednický parazit má vše.
Všechny zákazy a příkazy mají tolik omezení, že největší zákaz je scházet se, shromažďovat a demonstrovat. Co za tím stojí?


Zpravodajské centrum Bloomberg publikovalo nedávno článek na základě informací vydaných Italským zdravotním úřadům.

Článek analyzuje velmi důležitou věc, na kterou se v obecné panice, jejíž obrovská část z nás podlehla, zapomíná a je v něm i následující konstatování: Stav imunitního systému a momentální zdravotní stav organismu rozhodnou o morbiditě a mortalitě a pravděpodobně také o tom, zda se organismus korona vůbec nakazí.

Dále článek uvádí a zdůrazňuje: 99 procent italských koronavirus obětí mělo za sebou několik vážné onemocnění. Stejně tak i české oběti, by se bez nákazy virem 2019-nCoV, který má způsobovat Covid-19, nedožily více jak pár dní, či několik týdnů. Byli díky svým nemocem vlastně v posledním stádiu života před smrtí.

„Zmíněný zdravotní úřad uvádí, že prozkoumal lékařské záznamy okolo 18 procent italských korona-obětí a zjistil, že z nich pouze 0,8 procent neměly dříve žádné vážné choroby (jaká byla jejich životospráva, to ale není uvedeno – moje poznámka),“ píše redaktor slovenského deníku Roman Bednár.

Covid-19 straší v Itálii

Připomeňme, že pro silný imunitní systém je životospráva alfou a omegou. Bednár dále dodává, že kromě toho trpělo z mrtvých v Itálii až 75 procent na vysoký krevní tlak, 33 procent na choroby srdce a 35 procent mělo cukrovku. Což jsou sice civilizační nemoci, ale upřímně, to jsou zabijáci, kteří kosí naši civilizaci, jelikož jsme zapomněli na zdravý životní styl.

A shrnutí na závěr: Agentura Bloomberg se zmiňuje, že průměrný věk zemřelých byl 79,5 roku (k 21. března) a že vyjádřené v procentech zemřou 2 procenta z infikovaných, což je shodné se světovým průměrem. Průměrný věk infikovaných v Itálii je 63 let. A všechny italské oběti pod 40 let měli za sebou těžké nemoci!

Reklama: