A je to tady. Zvolili si hovada! Na Slovensku bude vláda šmírovat lidi pomocí mobilů

BRATISLAVA | Úřad veřejného zdravotnictví (ÚVZ) SR získá pro mimořádnou situaci přístup k údajům od mobilních operátorů, které jsou předmětem telekomunikačního tajemství, s výjimkou obsahu zpráv, informuje o šmírování Slováků jako za dob StB slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Ilustrační snímek

„Národní rada (NR) SR ve středu schválila vládní návrh zákona o některých mimořádných opatřeních v souvislosti se šířením nebezpečné nakažlivé lidské choroby COVID-19 a v justici,“ píše deník o využití uměle vytvořené paniky k zlikvidování občanských svobod a zavedení brutální totality a policejního státu na Slovensku.

Dále se dočteme, že KHS bude mít možnost používat data od mobilních operátorů, které jsou předmětem telekomunikačního tajemství, s výjimkou obsahu zpráv, a to v příčinné souvislosti se vznikem pandemie nebo šířením nebezpečné nakažlivé lidské nemoci.

Dokonce na Slovensku zlikvidovali nezávislou justici a zavedli neveřejné zločinecké tribunály: „Nová legislativa upravuje i oblast justice. Soudy budou moci v době mimořádné situace nebo v případě prohlášení nouzového stavu vykonávat hlavní líčení, líčení a veřejné zasedání pouze v nezbytném rozsahu a zároveň bude moci být ochrana zdraví důvodem k vyloučení veřejnosti. Ze soudních jednání, z nichž bude vyloučena veřejnost pro ohrožení zdraví, bude povinné vyhotovit a zpřístupnit veřejnosti zvukový záznam. Právnické osoby zas budou moci zasedat bez osobního setkání, upraví se i oblast dražeb,“ tím zanikla na Slovensku účelná obhajoba a tamní soudy jsou jen fašistické tribunály.