Pověsit členy vlády? Další omezení volného pohybu: Odteď maximálně dva lidi spolu

PRAHA | Ministerstvo zdravotnictví ČR, v jehož čele stojí poskok diktátorského dobytka Andyho Babiše polomozek a přeživší potrat Adam Vojtěch, se rozhodlo, že rozšíří a upřesní nařízení vlády o omezení volného pohybu osob. Nově totiž toto nařízení doplnilo o ustanovení, podle kterého je od úterý zakázáno pobývat na veřejných místech v počtu větším než dvě osoby. Informaci za utažení šroubů totality přinesl Sputnik.

Diktátor Andy Babiš a jeho poslušný lísavý poskok Adam | Až se ukáže pravda, tak je lid pověsí? A bude v právu?

„Připomeňme, že zákaz volného pohybu osob vláda vyhlásila v pondělí 16. března. Výjimku tvořily pouze cesty do zaměstnání, do zdravotnických zařízení, za rodinou a dalších několik případů. V opačném případě by se lidé měli pohybu na veřejnosti vyhýbat,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Podle informací je však nově toto ustanovení o omezení volného pohybu osob doplněno o bod 2c. Ten zahrnuje formulaci: „Nařizuje pobývat na veřejně dostupných místech nejvýše v počtu dvou osob, s výjimkou členů domácnosti, výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, účasti na pohřbu, a zachovávat při kontaktu s ostatními osobami odstup nejméně dva metry, pokud je to možné“. Nařizuje se, tedy diktatura a nikoliv demokracie. Vláda, která zrušila demokracii může být oběšena?

„Toto opatření bylo ministerstvem zdravotnictví rozšířeno s účinností od úterý až do 1. dubna. Vláda premiéra Andreje Babiše tento soubor opatření přijala v pondělí. Kromě toho by lidé měli při kontaktu s ostatními zachovávat odstup nejméně dva metry, pokud je to možné,“ dodává Sputnik. A co neposlušné? Ty bude policejní dobytek střílet?

Kdy bude Babiš viset na šibenici? Kdy toho zmrda lidé pověsí?