Otec Dominik kardinál Duka je zavřený v karanténě

PRAHA | Koronavirus zasáhl české katolíky. Biskup Herbst pozitivně testován. Otec Dominik kardinál Duka je zavřený v karanténě. O domácím vězení českého primase informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes. Historie se opakuje. Komouši zavřeli otce Duku do vězení a dnešní slovenský premiér ČR, komouš, StBák a zločinec, ale hlavně diktátor s satanáš Babiš má za vinu to, že je dnes otec Duka zavřený v domácím vězení.

Babiš nás zavřel všechny a ještě se tomu zrůda úchylná směje

„Český biskup Karel Herbst byl pozitivně testován na koronavirus, potvrdilo včera Arcibiskupství pražské. Je ve vážném stavu a byl převezen na jednotku intenzivní péče. V izolaci zůstali další biskupové, Dominik Duka je v domácí karanténě,“ píše Sputnik.

„V sobotu 28. března bylo u pražského pomocného biskupa Karla Herbsta potvrzeno onemocnění COVID 19. Byl převezen do pražské střešovické nemocnice na jednotku intenzivní péče. Jeho stav je vážný. Modleme se za jeho uzdravení,“ prohlásilo pražské arcibiskupství.

Česká biskupská konference na své internetové stránce uvedla, že Herbst byl hospitalizován v pátek, měl nález na plicích a srdeční problémy. Média informovala, že po pozitivním testu Karla Herbsta zůstává v domácí karanténě také Dominik Duka. Ten se údajně cítí zdráv.

Tiskový mluvčí Hradu Jiří Ovčáček vyzval k modlitbě za nemocného biskupa. „Modleme se, prosím, za otce biskupa Karla Herbsta, za jeho uzdravení, za pana kardinála a další otce biskupy: ‪Biskup Karel Herbst měl pozitivní test na koronavirus. V domácí karanténě je proto i kardinál Dominik Duka a další pražští biskupové. Herbst je v nemocnici od pátku,“ napsal na svých sociálních sítích.

Reklama: