Horší Hitlera. Diktátor Babiš prodloužil totální omezení lidských práv; Hamáček jako Heydrich

PRAHA | Diktátor přivandrovalý ze Slovenska a lidský odpad Andy Babiš prodloužil omezení volného pohybu osob kvůli šíření viru chřipky. Je zajímavé, že při první chřipkové epidemii letošního roku nedělal nic. Nebyla panika, tak jako vloni a lidi vesele umírali. V čem je rozdíl?

Zkurvysyn Babiš musí být mrtvý

„Nově tak toto omezení trvá do 11. dubna do 6:00. Dnešním dnem převzal také vedení Ústředního krizového štábu ministr vnitra Jan Hamáček místo náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Výměna Pymuly za Hamáčka jasně dokazuje, že se nejedná o řešení nemoci, ale o zavedení brutální diktatury a policejního státu. Kdo to nevidí je slepý.

Pohadka o pokaženem netopyrovi, kery zničil svět

Prymula byl zvolen do čela Centrálního řídícího týmu Covid-19. Kromě chytré karantény bude mít na starost přípravu nemocnic, otázku léků, laboratoří či zabezpečení lůžek. „Profesor Prymula se musí soustředit na systém chytré karantény, a hlavně na zdravotnictví a na epidemiologické záležitosti,“ přiblížil detaily Babiš, který tak překonává v pošlapávání lidských práv všechny své bolševické předchůdce.

„Co se týče této chytré karantény, tak připomeňme, že se předpokládá, že do tří dnů budou elektronicky vytrasovány všechny rizikové kontakty nakaženého, které budou následně rychle otestovány. Toto dohledání toho, kde se nakažený pohyboval a s kým se setkal, bude fungovat na základě mobilních dat od operátorů a jeho platební historie,“ píše o totálním šmírování elektronické stopy Sputnik. Svoboda dnes se rovná – zahodit mobil a platební karty.

Reklama: