WHO tvrdí, že roušky jsou k ničemu. Proč nás zrůda Babiš ponižuje? Je to slovenský perverzní úchyl?

PRAHA – ŽENEVA | V České republice platí příkaz diktátora a lidské zrůdy Andyho Babiše, že lidé musí mít na obličeji roušku, šálu, šátek nebo jiných hadr. Je to ponižující a k ničemu. Celá estráda a propaganda kolem toho jen dokazuje, že to je vymývání mozků, když poslušní klauni v reklamách vysvětlují, proč máme nosit hadr na nosu a ústech. Odborníci však vědí, že to je k ničemu. Dokonce to tvrdilo i Ministerstvo zdravotnictví ČR. Tak proč nás slovenský premiér ČR ponižuje? Je perversní úchyl?

Pičo Andy, přikážeme zítra lidem holit si hlavy?

Koordinátor krizové pomoci z WHO Michael Ryan konstatoval, že není žádný užitek ve všeobecném nošení roušek v boji proti šíření koronaviru.

Ryan uvedl, že nic nenaznačuje tomu, že by všeobecné nošení roušek mělo pomoci v současném boji proti koronaviru. Uvedl, že při současných opatřeních, které byly zavedeny různými státy, se vir častěji přenáší doma mezi členy rodiny než venku na ulici.

Rovněž sdělil, že naopak dodatečná rizika představují roušky tehdy, pokud je lidé správně nesundávají – právě tehdy totiž hrozí, že by se mohli nakazit. Dodal, že WHO nedoporučuje nošení roušek, pokud člověk není sám nakažen.

Ke stejnému tvrzení přistoupila vedoucí hygieny a epidemiologie Nemocnice na Bulovce Hana Bláhová. „S ohledem na vypjatou situaci a z toho, co zde sleduji, si Vám dovoluji připomenout, že standardní používání roušek či respirátorů je naprosto nesmyslné a ve většině případů jen plýtváte materiálem, který budeme potřebovat, a to jak na běžné izolační režimy, tak na pacienty s potvrzeným COVID-19,” uvádí se v dopise vedoucí epidemioložky.
Výzvu Bláhové brání ředitel nemocnice Jan Kvaček. Podle něj totiž je v souladu s přístupem Světové zdravotnické organizace (WHO). Tehdy roušky vláda jen doporučovala, po tomto, kdy chtěl nechat Babiš oba zmíněné sejmout, vláda roušky přikázala.

„Ústenky by měli nosit pouze zdravotničtí zaměstnanci, kteří mají respirační onemocnění, a mohli tak případně někoho nakazit, nebo se musí explicitně chránit, ale neměli by je nosit neustále,” uvedl ředitel nemocnice Jan Kvaček. Tento postup nenechal chladným českého premiéra. „Bulovka zešílela. Je to skandál. Okamžitě žádám odvolání pana ředitele,” okomentoval Babiš situaci portálu Novinky.

„Vláda zakazuje s účinností od 18. března 2020 od 18.00 hodin všem osobám pohyb a pobyt na všech místech mimo bydliště, kde se nacházejí alespoň dvě osoby v bližší vzdálenosti než 2 metry, bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které významně brání šíření kapének,“ stojí v diktátorském příkazu vlády lidské zrůdy Babiše. Ovšem jeho ministerstvo před tím šířilo tyto letáky:

smart


Takže proč nás všechny Babiš ponižuje? Je to jen perversní úchyl, který se tak ukájí, že může lidem škodit. Likvidovat obchodníky, hospody a vyrábí si tak z nás otroky? Kdy jej lid odchytí jako opici do klece a hodí svázaného do Vltavy?

Kdo vyjde na ulici bez roušky bude zastřelen? Stavíte Babišovi a jeho poskokům šibenice?

Babiš musí viset! Nosí roušku jen debilové, imbecilové a tupé ovce? Epidemioložka: standardní používání roušek či respirátorů je naprosto nesmyslné. Nechá ji Babiš zastřelit?

Babiš je piča!

Reklama: