Je na to Babiš hrdý? Bezmocného dědečka dav málem zlynčoval, že neměl roušku

OSTRAVA | Blesk píše o neuvěřitelně brutálním chování lidí. Vše to nese následky šíření paniky, strachu, nenávisti a dezinformací Andrejem Babišem o chřipkovém onemocnění Covid-19. Vystrašeného seniora dav málem zlynčoval. Nadávali a strkali do něj.

Babišáci

Ač je podle expertů světové organizace WHO, která je zřízena OSN, nošení roušek k ničemu. Tak slovenský premiér ČR Andy Babiš a jeho poskok Prymula, jako postižení na mozku na rouškách k ničemu lpějí. Obětí brutálního útoku vystrašených jedinců se podle Blesku stal v Ostravě senior ve věku 74 let. Je na sebe Babiš hrdý?

Připomeňme, že Roman Prymula je sice epidemiolog, ale věnuje se zejména problematice imunizace a vakcín, což není absolutní kvalifikace, podle jeho kolegů je jeho názor na roušky v absolutní menšině a hřeje se tak jen na prsou zlořáda Babiše, který asi roušky požaduje po všech, aby jeho ženě Monice nebyl vidět údajně nateklý pysk na tlamě po botoxu.

„S ohledem na vypjatou situaci a z toho, co zde sleduji, si Vám dovoluji připomenout, že standardní používání roušek či respirátorů je naprosto nesmyslné a ve většině případů jen plýtváte materiálem, který budeme potřebovat, a to jak na běžné izolační režimy, tak na pacienty s potvrzeným COVID-19,” uvádí se v dopise Hany Bláhové vedoucí hygieny a epidemiologie pražské Nemocnice Na Bulovce, který byl adresován zdravotnickému personálu. Ředitel nemocnice postoj podřízené potvrdil. Tupec Babiš volal po jejich hlavách, že s bláznili. Kdy stihl Babiš vystudovat medicínu?

„Kruté zacházení vytrpěl starší muž (74), který šel nakoupit do obchodu v Ostravě nejnutnější věci. Skupinka lidí si ho ‚podala‘ za to, že nemá nasazenou roušku. Muž se s pláčem úplně sesypal,“ píše o Blesk o nejnižších pudech lidí, které Babiš vyvolává ve společnosti svým šířením bludů o rouškách a chřipce Covid-19.

Nebohého důchodce se zastal až jeden kolemjdoucí. „Skupinka lidí mu nadávala a postrkovala. Říkal, že jde jen do obchodu pro nejnutnější věci. Žije sám, umřela mu žena, děti nemá. Nemá internet ani mobil, má jen TV a roušku si ušít neumí,“ líčil muž. Svědek penzistovi koupil šálu, aby mohl mezi vystrašené lidi propagandou diktátora Babiše a nabídl se, že mu nakoupí, aby mezi rozjívené hyeny opět nemusel. Pak vyzval lidi, ať si pomáhají a hned na první dojem neodsuzují. Jak to ale udělat, když nám vládne tak tupý póvl jako je Babiš?

Je Babiš hrdý na to co způsobil? Jak se mu s tím žije, že vyděsil lidi svým lhaním tak, že jsou ochotni napadat jiné, být krutí a nelítostní, když se sami bojí jen čerta, který je na zdi nakreslen? Babiš, jsi ubohý a tupý člověk, který vyděsil prostý lid, že se začíná chovat jako zvěř. Ale co chtít po takové lidské zrůdě jako je Babiš, který se neštítí ničeho. Roušky jsou k ničemu, ale jsou vidět. Jak pro přivandrovalou zrůdu Babiše typické…

Pičo Andy, přikážeme zítra lidem holit si hlavy?

Reklama: