Strašák padl! Lékaři v Austrálii uvedli, jak léčit Covid-19 bez léků. Pouze zamezit dehydrataci

MELBOURNE | Vědci z Melbournské univerzity dospěli k závěru, že organismus lidí s dobrou imunitou dokáže samostatně zvládnout virovou infekci nové chřipky známé jako Covid-19 Výsledky jejich výzkumu jsou zveřejněny v magazínu Nature Medicine, píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Ilustrační snímek: pxhere.com

Objektem výzkumu byla obyvatelka čínského Wu-chanu (47), která zavítala do Austrálie a byla později hospitalizována se symptomy Covid-19: slabostí, dušností, suchým kašlem a zvýšenou teplotou (příznaky jakékoliv chřipky). Vědci připomněli, že pacientka neměla patologické choroby a škodlivé zvyky. Její imunita byla tedy v pořádku. Prostě se jí stačilo vypotit. Takže vážnější rýmička.

V nemocnici ženě nedávali antibiotika, ani protivirové přípravky. Jedinou léčbou byla nitrožilní infúze tekutiny na podporu vodní bilance v organismu, což lze pro lidi s mozky nahradit zvýšením pitného režimu o 100 %, což se radí i u běžných virových onemocnění. Takže i Covid-19 je jen chřipka a panika kolem ní je šířena buď z blbosti a nebo ze zákeřnosti.

Pacientka se za dva týdny uzdravila. Rozbor krve ukázal zvýšené množství buněk imunitního systému, což je příznačná reakce organismu v boji s obyčejnou sezónní chřipkou.

„Náš průzkum svědčí o tom, že nehledě na to, že Covid-19 je způsoben novým virem, mají původně zdraví lidé při uzdravení stabilní imunitní reakci podobnou jako při chřipce,“ sdělila jedna z autorů výzkumu Catherine Kedzirska.

Vědci poznamenali, že tento případ je závažným krokem k pochopení procesů uzdravení, a výsledky průzkumu se dají použít na zdokonalení způsobů léčby choroby. Tedy přistupovat k ní jako ke chřipkovým virovým kmenům.

Babiš musí viset! Nosí roušku jen debilové, imbecilové a tupé ovce? Epidemioložka: standardní používání roušek či respirátorů je naprosto nesmyslné. Nechá ji Babiš zastřelit?

Kdo vyjde na ulici bez roušky bude zastřelen? Stavíte Babišovi a jeho poskokům šibenice?

WHO tvrdí, že roušky jsou k ničemu. Proč nás zrůda Babiš ponižuje? Je to slovenský perverzní úchyl?