Petr Hampl si slovně podal tupou zrůdu Hamáčka

PRAHA | Český sociolog a analytik Petr Hampl se na svém Facebooku uvedl, co si myslí o tom, že Jan Hamáček vede krizový štáb a vyslovil se i k možnému prodloužení nouzového stavu v ČR do poloviny května letošího roku. Jak na celou věc pohlíží? Píše v perexu světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Je tupá zrůda Hamáček totální debil?

Sputnik dále informuje, že Hampl na sociální síti například přirovnal vedení krizového štábu Janem Hamáčkem k vládě spolku Milion chvilek pro demokracii.

„Jan Hamáček převzal řízení krizového a štábu a už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři. Stabilizaci ekonomiky mají řídit lidé jako Jan Švejnar a Tomáš Sedláček. Profláklí havlisté, kteří v životě neřídili ani krámek na rohu a jejichž jedinou kvalifikací je vazba na nadnárodní bankovní skupiny. Takže o tom, co je pro dobré lidi v ČR, se bude rozhodovat v centrálách Goldman Sachs a KBC Bank. Není těžké už teď vědět, jak to dopadne,“ píše v první části svého příspěvku.

Dalším tématem jeho postu se stalo také možné prodloužení nouzového stavu v naší republice. A i vůči tomuto nápadu je tak trochu skeptický.

„A nouzový stav do poloviny května. Jak mohou teď vědět, jak se bude epidemie vyvíjet? To nedává jiný smysl než, že někdo potřebuje, aby české firmy a živnosti tak dlouho krvácely. Jenom toho Mináře už přestali potřebovat,“ podotkl závěrem.

Reklama: