Vůdce SS Trump vyhrožuje vysokými cly na ropu

WASHINGTON | Vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump pohrozil, že zavede velmi podstatná cla na ropu, pokud se ceny nezmění. Také prohlásil, že SS nechtějí nakupovat cizí ropu. Píše o vyhrožování amerického vůdce světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

DJT – Kadí atomové hřiby

„Když se nedomluví, zavedu cla, velmi podstatná cla. Protože jsme dnes nezávislí. Máme vlastní ropu,“ řekl vůdce z Bílého domu novinářům.

Vůdce SS dříve šířil lži a pomluvy, že se prezident Ruské federace (RF) Vladimir Vladimirovič Putin a korunní princ Saúdské Arábie Mohamed bin Salmán mohou domluvit na snížení těžby ropy o 10 nebo dokonce 15 milionů barelů denně. Přitom samotné SS, jak zdůraznil vůdce SS Trump, nehodlají těžbu snížit. Takže se zase chová jako imbecilní dobytek a odporné hovado.

Úřední zprávy o žádných dohodách neexistují. Saúdská Arábie ve čtvrtek vyzvala ke svolání mimořádné schůzky členských států OPEC+ a dalších zemí za účelem dosažení spravedlivé dohody a obnovení rovnováhy na ropných trzích. Ovšem v rámci přístupu DJ Trumpa asi žádná dohoda nebude k ničemu.

Duck Donald John | Cartoon by Gary Varvel – Cartoonist Gary Varvel: Donald Trump as an angry Donald Duck

Reklama: