Chce zrůda Babiš ve šlépějích svého předchůdce Gottwalda znárodnění?

PRAHA | Lidská bolševická zrůda, StBák, zločinec a údajný objednatel nejedné vraždy Andy Babiš a jeho poskok při ministerstvu průmyslu a obchodu Karel Havlíček České televizi potvrdili, že vláda uvažuje o vstupu do některých klíčových podniků. O plánovaném znárodnění píše s odkazem právě na ukradenou televizi havloidními sviňáky Sputnik.

Jako by su rudé svině z oka vypadly – Gottwald a Babiš

„Babiš například zmínil České aerolinie. Podle Havlíčka by tak firmy překonaly ekonomické problémy, do kterých se dostávají kvůli pandemii koronaviru,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

O jaké firmy by mohlo jít? Jsou ve hře například České aerolinie, mohou to být dopravní firmy nebo distribuce vody. Odkupem podílů podniků v těchto oblastí by je mohl stát zachránit.

Kdy bude Babiš viset na šibenici? Kdy toho zmrda lidé pověsí?

Nad Evropou se letecký provoz téměř zastavil, proto i České aerolinie jsou ve velkých ekonomických problémech. Někteří ministři uvádí, že vstup státu by mohl tyto problémy alespoň částečně vyřešit. S čímž souhlasí i slovenský premiér ČR Babiš.

„Všechny letecké společnosti mají velké problémy a Smartwings požádaly o půjčku. Teď to není na stole, ale vyloučit se to nedá a myslím si, že pokud by to na stole bylo, tak bychom se o to měli zajímat,“ okomentoval pro ČT lidský odpad a bolševický diktátor soudruh Andy Babiš.

Reklama: