My budeme rádi, když Evropská unie skončí

I náš kolega Matteo Salvini, který původně nebyl pro vystoupení z EU, ale pro její radikální reformu ve směru obnovení suverenity národních států, již nyní připouští, že Itálie odejde z EU – a bez poděkování.

Vůdce SPD Okamura se zlobí | repro: PL

Velký architekt evropské unifikace a bývalý předseda Evropské komise Jacques Delors varuje před smrtelným nebezpečím pro EU. My budeme rádi, když Evropská unie skončí a evropské národy se domluví na spolupráci nezávislých národních států. Současná EU je nepřítel číslo jedna pro existenci naší země a našeho národa.

„Jsem znechucen a pohrdám touto Evropou. Jakmile bude virus poražen, musíme se zeptat sami sebe na budoucnost této EU. Trvalo jí 15 dní posoudit, zda a jak pomoci, zatímco lidé umírali. Více než „Unie“ je to hadí a šakalí doupě. Nejprve porazíme vir, pak se znovu zamyslíme nad EU. A případně se rozloučíme. Bez poděkování,“ napsal Matteo na Twitteru.

„Zdá se, že klima, které převládá mezi hlavami států a vlád, a nedostatek evropské solidarity, ohrožují Evropskou unii smrtelným nebezpečím,“ uvedl Jacques Delors, jeden z otců Evropské unie, který předsedal Komisi EU v letech 1985 až 1995.

Ve skutečnosti jsou to europotentáti, kdo pohřbívají EU svých chováním sami. Tím, že se vysmívají obyvatelů, tím, že chtějí zničit národní státy, tím, že masovou migrací islamizují a ničí Evropu, tím, že ničí ekonomiku klimatickým šílenstvím, tím, že ničí rodiny neomarxismem a genderismem…

I my bychom se rádi rozloučili se současnou EU – a také bez poděkování. V Bruselu se už fakt asi pomátli. Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová řekla, že Evropská komise připravuje společnou strategii, jak co nejrychleji zrušit uzavření hranic mezi státy EU. Tak ona si nedá pokoj! EU nejenom, že nepomáhá, ale škodí. Uzavření hranic je přece nezbytné kvůli zabránění šíření koronaviru, jinak se ho nezbavíme. Zbavit bychom se ale určitě měli škodlivé EU!

Současná EU je nepřítel číslo jedna pro existenci naší země a našeho národa. Kdo to nevidí, je politicky slepý, zastrašený, koupený, nebo přímo kolaborant zrazující svou zemi. Táhněte k čertu paní von der Leyen, paní Merkelová, pane Macrone a další europotentáti. To jsou naše hranice a ty střežíme, když je národ v nebezpečí.