Tupí žoldáci doplní policejní dobytek k utužení diktatury a policejního státu v ulicích

PRAHA | Nadvláda debilů diktátora, údajného vraha, zloděje, lháře a lidské svině Babiše projednala a schválila změnu svého nařízení o povolání vojáků v činné službě a příslušníků Celní správy České republiky k plnění úkolů Policie České republiky v souvislosti s epidemií koronaviru (falešná záminka k nastolení diktatury a policejního státu lidskými sviněmi).

Kooperace tupých fízlů a hloupých žoldáků | repro: army.cz

„Změna umožní navýšit nejvyšší možný počet povolaných vojáků o další dva tisíce,“ píše s v tiskovém prohlášení resortu, který řídí Babišův poskok a jinak bývalý tupý policejní imbecil a zločinec v potírání lidských práv, jako i odporný ochránce cikánů – Metnar.

Dále zmrdi cvičení na vraždění lidí v žoldu informují: „Cílem navýšení počtu vojáků k plnění úkolů Policie České republiky je pomoci plnit přijatá zvýšená bezpečnostní opatření proti koronaviru. Tím nedojde k vyčerpání sil a prostředků policie a nebude negativně ovlivněno provádění standardních úkolů policie v oblasti vnitřní bezpečnosti při standardním výkonu zajišťování veřejného pořádku a úkolů v trestním řízení. Nejvyšší možný počet povolaných vojáků naroste o další dva tisíce.“

Babišův tupý poskok Lubomír Metnar k opatření řekl: „Vláda dnes rozhodla o zvýšení počtu vojáků vyčleněných ve prospěch Policie ČR o dva tisíce, tedy na 4 096 osob. Toto nařízení je platné po dobu trvání nouzového stavu. Armáda pomáhá, kde je třeba, a budeme v tom pokračovat.“

Povoláním vojáků v činné službě k plnění úkolů Policie České republiky nebude snížena obranyschopnost České republiky ani plnění mezinárodních závazků. Navýšením počtu vojáků bude policie schopna zachovat současný rozsah každodenní služby poskytované občanům České republiky. Stejně jsou k hovnu. Obrana je účinná jedině pokud je v každé rodině minimálně jeden samopal pod postelí.