V Sasku totalita jako za Hitlera: Odmítáš karanténu? Zavřou Tě ​​na psychiatrii. Kdy budou odpůrce popravovat?

DRÁŽĎANY | Odmítáš karanténu? Zavřou tě ​​na psychiatrii. Si přece blázen, pokud ji odmítáš a zda ne? Ano, samozřejmě že si! Tak to rozhodlo Sasko! Nezapomenutelný Erich Fromm napsal: „V blázince sedí mnoho normálních lidí, naproti tomu nám ale vládne mnoho bláznů,“ píše redaktor slovenského konzervativního deníku HlavnéSprávy.sk Roman Bednár.

Hitler strašil lidi Židy – dnes se straší viry

Nejprve z nás postupně udělají ponížené, tupé, hloupé a poslušné stádo a potom s ním lze dělat cokoliv. A toto stádo za to ještě i souhlasně zatleská.

Saská ministryně Petra Köpping (SPD) prohlásila, že pokud někdo nechce jít do karantény, tak půjde na psychiatrii. Kdo se ve spolkové zemi Sasko vzepře domácí karanténě (jinak: domácímu vězení – moje označení, píše Bednár), tak od čtvrtka platí, že bude policií odveden do psychiatrické kliniky.

Za tímto účelem saská vláda už zajistila „místnosti“ zatím na čtyřech psychiatrických klinikách, a sice ve městech Altscherbitz, Arnsdorf, Großschweidnitz, Rodewisch. Všechny tyto „provinilce“ tam bude hlídat policie.

„Demokracie odchází. Sbohem demokracie. Ale aby bylo zachováno alespoň zdání tzv. demokracie, tak ministryně zdůraznila, že každého korona-blázna, který odmítl potřebnou karanténu, bude možné zavřít na psychiatrii pouze na základě soudcovského nařízení (což nebude nic jiného jen formalita),“ píše dále Roman Bednár.

Sasové jsou ale známí jako volnomyšlenkáři a vždy takovými i byli. Z historie je například známo, že vedly mnoho let krvavé boje za svou samostatnost a svobodu proti Frankům a nechtěli se nechat anektovat do Francké říše Karla Velikého.

Dále pak píše, že i nyní je v Sasku mnoho lidí, kteří jsou rebely, kteří zásadně odmítají některé korona-opatření a také podporují právničku z Heidelbergu, o níž jsem včera psal. „V Sasku bylo dosud posláno do domácí karantény již několik tisíc lidí – podle MDR. Nejmenovaný zdroj informuje, že více než 400 z nich to odmítlo?“ dodává redaktor.

Ta to, že apelovala na Ústavní soud, aby zrušil korona-opatření je vyšetřována policií

Beate Bahner

„Je kriminálnice? Německá právnička apeluje na Ústavní soud, aby zrušil korona-opatření. Je to trestný čin? Už ji vyšetřuje policie – německá právnička Beate Bahner poslala 8. dubna na Bundesverfassungsgericht naléhavou žádost, aby Ústavní soud až do rozhodnutí o jejím návrhu zrušil s předběžnou platností korona-opatření všech šestnáct německých zemských vlád,“ píše o případu zmíněné pronásledované advokátky Bednár ne webu HlavneSpravy.sk.

Kromě toho chce Bahner, oznámila to Ústavnímu soudu i médiím, zorganizovat demonstraci pod heslem „Coronoia (Paranoia?) 2020 – ale nikdy ne s námi. Jsme proti tomu“. Výzvu k ní už zveřejnila. Advokátka Bahner tvrdí, že vláda omezením téměř všech základních občanských práv činí z Německa diktátorský policejní stát.

„Kromě toho má obavy, že jí při příští návštěvě policistů – jednou už u ní byly – hrozí zatčení a ztráta svobody,“ popisuje dnes v Německu nastolené nacistické metody Roman Bednár a dodává, že Státní prokuratura v Heidelbergu, kde advokátka Bahner žije, potvrdila, že proti ní už zahájily vyšetřování. „Jako důvod bylo oznámeno, že přes svou webovou stránku vyzývá občany k demonstracím proti státem nařízeným korona opatřením,“ vysvětluje Bednár.


Zdroj ZDE a ZDE.

Reklama: