Babiš musí viset!!! Jako Gestapo: Strážníci v Praze ukončili během velikonočních svátků dvě bohoslužby

PRAHA | Dvě bohoslužby ukončili v pondělí během velikonočních svátků lidské zrůdy v uniformách strážníků Městského Gestapa v Praze. Lidé se shromáždili v kostelích a před nimi v Praze 6 a ve čtvrti Vinohrady.

Kdy bude Babiš viset na šibenici? Kdy toho zmrda lidé pověsí?

Oba případy bude dále řešit správní orgán, protože všechny mše byly během svátků zakázány, píše TASR o nacistických praktikách pronásledování křesťanů. Do hobbymarketu můžete a do kostela nesmíte. Je čas na revoluci a musí se začít kurvy z vlády a kurvy v uniformách na výstrahu věšet na lampy pouličního osvětlení. Pohár přetekl.

Vláda zločince, dobytka, lidského zrůdy a hovada, údajného vraha, zloděje a bolševického zkurvysyna Babiše v období nouzového stavu, zakázala nejen shlukování lidí, ale také všechny bohoslužby. „Věřící se museli během velikonočních svátků spokojit s modlitbami v rozhlase nebo na internetu. Ve dvou zmíněných případech se však shromáždilo několik desítek věřících,“ píše agentura, ale chrámy konzumu jsou otevřené stále. Je to otevřené potíraní křesťanů a Vojsko Krista se verbuje. Poteče brzy krev?

„V kostele pravoslavné církve na ulici Rooseveltova v Praze 6 se konalo tzv. Požehnání božích darů. Na slavnosti se zúčastnili nejen duchovní, ale uvnitř kostela i před vchodem se pohybovaly větší skupiny osob,“ uvedla huhlalka zločinecké organizace Městské policie Praha a parazit na veřejných rozpočtech Irena Seifertová, která by měla být potrestána trestem nejvyšším, když schvaluje gestapácké metody a zločinecké pronásledování věřících.

Agentura dodává, že druhá mše se konala ve čtvrti Vinohrady v kostele na ulici Na Slupi, který také využívá pravoslavná církev a kde se sešlo kolem 60 lidí. Všichni měli roušky, ale porušily zákaz shlukování. Dále pak doplňuje, že během Velikonoc řešil policejní tupý dobytek téměř 4000 případů porušení opatření vyhlášených diktátorem a píčusem Babišem. V 89 případech byly svobodné osoby oznámeny úřadu. Kdy ukončíme nadvládu sviní, dobytka typu Babiše a jemu podobných Satanášů?

Dva šulíni?

Reklama: