Co s nimi? Neutralizovat? Policejní dobytek vyhrožuje vězením kritikům nově nastolené totality diktátorem Babišem

KARLOVY VARY | Neuvěřitelné, co se dočtete na teroristickém severu zločinecké organizace Policie České republiky. Nprap. Eva Valtová z Krajského ředitelství PČR Karlovarského kraje vyhrožuje kritikům diktatury Babiše s opatřením v rámci šíření paniky ohledně chřipečky Covid-19 policejním pronásledováním, stíháním i vězněním. Byla už kastrována, aby se nemohla množit? Co s takovým policejním dobytkem. Jak asi bude vypadat vzpoura davů? K té vyzval občany prezident profesor Václav Klaus.

nprap. Eva Valtová | tisková činnost územního odboru Karlovy Vary (PČR) | tel.: 974 362 210 | mobil: 727 876 858 | e-mail: [email protected]

A co píše lidská svině v uniformě? Citujeme doslova, jako byste se ocitli v nacistické nebo bolševické totalitě:

„Aktuální situace s opatřením v souvislosti s COVID-19 s sebou nese i zvýšený počet různých nesouhlasných vyjádření, která se jejich zastánci snaží šířit nejen osobně, ale také na veřejných sociálních sítích, či na internetových fórech.
Objevují se pisatelé, kteří mnohdy svým extrémním vyjádřením, nevhodnými výrazy komentují známé osobnosti či postup vlády České republiky. Následky svého počínání si však zřejmě neuvědomují. Svým hanlivým výrokem mohou naplnit skutkovou podstatu hned několik trestných činů a vystavit se tak trestnímu stíhání. Mohou se tak dopustit například Podněcování k trestnému činu, Vyhrožování s cílem působit na orgán veřejné moci či Podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. Pachateli pak může ve většině případech hrozit až dvouletý trest odnětí svobody.
Na tento způsob nevhodné komunikace se zaměřují kriminalisté, kteří se specializují na počítačovou kriminalitu a v případě, že prokazatelně dojde k porušení zákona, tak zasáhnou. Každý by si měl uvědomit, že internet není anonymním místem a nikdo není nedohledatelný a nepostižitelný.“

(ZDROJ) – Kde je svoboda slova, myšlenek, postojů?

Budou lidé v právu, když takovou policejní špínu a jí podobnou budou věšet na pouličních lampách. Nebo se najdou noví Mašínové, co takové budou řezat pod krkem? Miroslav Macek to prohlášení policejní svině komentoval slovy: „Prosím vás, řekněte mi, že je to fake…“ a odkázal na rozhovor prezidenta Klause, který vyzval k revoluci.

Reklama: