Americký blbec v akci: Obama je hlupák, který neví, že Jamajka nemá prezidenta, ale že formálně je hlavou země Alžběta II.

KINGSTON | Prezidentem Spojených států (SS) může být kdejaký tupý idiot, které nezná ani země, které navštěvuje v rámci svých zahraničních cest. Barak Hussein Obama ukázal, jak jsou Američané hloupí, nevzdělaná a pohrdající jiným zeměmi. Jelikož před zahraniční cestou si mohl nastudovat něco o navštívené zemi. Obama se ztrapnil, když premiérku Jamajky Poritu Simpson-Miller oslovil: „Paní prezidentko,“ informuje agentura RIA Novosti.

Ohavný Obama

Ohavný Obama

Jamajka sice získala nezávislost na v roce 1962, avšak do dnes je členem Britského společenství,  Commonwealth, kdy nezávislé země jsou konstitučními monarchiemi a formální hlavou státu bez politických pravomocí je britská královna Alžběta II., kdy na Jamajce jí zastupuje generální guvernér Patrick Allen.

Už jen oficiální název země by měl debilovi napovědět, že v zemi nebude prezident: Jamajské království. Ovšem američtí politici a vysocí úředníci jsou svou imbecilitou v rámci zeměpisných znalostí známí po celém světě.

Obama není za debila sám

Američtí politici a vrcholní úřednici se takto často zesměšňují: Tisková mluvčí ministerstva zahraničí Jen Psaki netuší, že Bělorusko je vnitrozemský stát, když oznámila, že ruské lodě po cvičení zakotvily u Běloruského pobřeží.

Dále bývalý prezident George W. Bush označil předsedu vlády Španělska za prezidenta, i když ve Španělsku konstituční monarchie a mají tam krále.  Bývalý viceprezident Al Gore mísí ve veřejném projevu Slovinsko a Slovensko, jako by to byla jedna země. Absolutně vyšinutý deviant a senátor SS John McCain kdysi nazýval Abcházie „Kavkázií.“

Reklama: