Chcete vidět opice v kleci? ZOO Ostrava opět vítá návštěvníky: Ale nic tam neuvidíte!

OSTRAVA | ZOO Ostrava je otevřena. Stezky ostravské ZOO opět ožívají návštěvnickým ruchem. Zahrada od úterý 28. dubna opět otevřela své brány s několika úpravami. Zavřené například zůstávají všechny pavilony, protože zrůda Babiš zavedl totalitu a diktaturu horší než Hitler. Hospody a pavilony opic jsou zavřené a opice v Parlamentu a ve vládě vládnou?

Ilustrační snímek: zoo-ostrava.cz

Vzhledem k platným omezením je nutné dodržovat v zájmu bezpečnosti návštěvníků i personálu následující imbecilní pravidla pravidla, která vymysleli duševně choří,ale v rámci totality je musíte dodržovat, ale nebo nemusíte. Co píšou servilní poskoci ze ZOO Ostrava? „Mějte po dobu své návštěvy zakrytá ústa a nos. Umývejte si důkladně ruce.
Udržujte od ostatních odstup minimálně 2 metry. Vyhýbejte se shlukování více lidí. Chraňte chovatele bezpečným odstupem,“ tedy chovejte se jako čuráci.

A už je to tady – zákaz hotovosti! Vstupenky aktuálně nelze koupit přímo na pokladnách: „Vstupenky lze zakoupit pouze online ZDE, prodej na místě není umožněn. Online vstupenky mají omezenou platnost. V případě že vstupenku v daný den nevyužijete, vstupenka propadá bez nároku na navrácení peněz. Nelze změnit ani termín zakoupené vstupenky. Vstup na permanentní vstupenky bude umožněn bez omezení, není třeba svou návštěvu rezervovat předem.“ Takže sice pavilony opic jsou zavřené, ale asi vedení ZOO bylo těmi opicemi nahrazeno. Takže raději takový podnik kokotů bojkotovat?

Zaplatíte a nic neuvidíte? Takže co píšou devianti ze ZOO? „V areálu je provoz některých služeb je upraven, omezen či dočasně pozastaven. Všechny pavilony jsou uzavřeny, Zoovláček ani safari expres nejezdí, do výběhu s kozami a ovcemi kamerunskými není možno vstupovat. Dále se nepůjčují dřevěné vozíčky. Většina stánků s občerstvením a restaurace jsou otevřeny, některé v omezeném provozu. Do vratných kelímků se nečepuje. Areál je také ve zvýšené míře pravidelně dezinfikován.“

Reklama: