Jako za Hitlera! Policejní dobytek rozehnal v New Yorku Židy na pohřbu rabína

NEW YORK | Newyorský policejní dobytek v úterý večer místního času rozehnal shromáždění ultraortodoxních Židů, kteří se i přes omezení pandemie zúčastnili pohřbu místního rabína Chaima Mertze. Policejní dobytek je na celém světě stejný, jsou to většinově lidská hovada bez zdravého rozumu, které by zastřelily i vlastní matku.

Nacistické policejní svině z New Yorku rozehnali Židy na pohřbu rabína

Předním představitelům židovské obce překážel zejména přístup starosty Billa de Blast, který v úterý na sociální síti napsal, že nařídil policistům, aby předvolali nebo dokonce zadrželi každého, kdo se bude shromažďovat ve velkých skupinách, což je ovšem v rozporu s židovskou vírou, proto je toto označeno v ultramoderní komunitě za nacistické praktiky hodné Adolfa Hitlera.

„Všechno je to o tom, abychom zastavili šíření nemoci a zachránili co nejvíce životů,“ napsal Blasio. Problémem podle židovské komunity také bylo, že Blasio svou výzvu adresoval Židům, co považují za diskriminační, rasistické, omezující svobodu víry a hlavně za glorifikaci nacismu. „Takové zevšeobecňování může být pobuřující,“ napsal na Twitteru ředitel Ligy proti hanobení (ADL) Jonathan Greenblatt.

Židovská obec při plánování pohřbu spolupracovala s policií na plánu uzavření ulic, aby byli i během ceremonie dodržována „pravidla sociálního distancování,“ jak ve spojených státech nově pojmenovali covidovou totalitu.

Policejní komisař Dermot Shea ve středu na tiskové konferenci prohlásil, že na shromáždění v Brooklynu bylo vydáno přibližně 12 předvolání za různé „přečiny.“ Za to, že jsou Židé? Bude policejní komisař Dermot Shea za svůj antisemitismus viset, nebo bude na místě zastřelen?

„Na shromáždění se podle odhadů policie zúčastnily tisíce lidí, kteří se navíc tísnily na velmi malé ploše,“ informoval policejní dobytek.

Hitler strašil lidi Židy – dnes se straší viry

Reklama: