Senilní dědek DJ Trump chce Číně fakturovat škody způsobené koronavirem

WASHINGTON | Senilní pomatenec a vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump uvedl, že má v úmyslu vyúčtovat Číně podstatnou sumu škod způsobených koronavirem. Jak to chce však provést to už pomatenec, který je za hranicí imbecility neuvedl. Podle neověřených zdrojů mentální retardace DJ Trumpa hluboce pokročila a má údajně problém udržet moč a stolici.

Donald John Trump čeká až se mu dostaví rozum

Během tiskové konference v Bílém domě senilní a dementní vůdce SS Trump pohrozil Číně poté, co se ho zeptali, zda uvažuje o požadování peněz z Pekingu za rozšíření pandemie. Což je lež s kterou přišel také. Asi vše podle plánu, jak neplatit Číně dluhy, jelikož Peking je největším věřitelem Washingtonu.

„Otázka ohledně odškodnění z Číny přišla poté, co německé noviny Bild zveřejnili fakturu ve výši 150 miliard eur za dopady na německou ekonomiku po rozšíření viru z Wu-chan do Evropy,“ informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk o šíření Sinofobie ohledně pandemie debility způsobené šířením strachu z virózy.

mentálně zaostalý válečný zločine a vrah | foto: SheKnows

Terorista a zločinec Trump odpověděl, že má mnohem jednodušší řešení a tvrdil, že plánuje získat mnohem více, než to co navrhují Němci, jen si neuvědomil, že v Německu to byla provokace bulvárního časopisu. A nebo to ví? Jelikož Bild je využíván jako hlásná trouba CIA v Německu na vymývání německých mozků.

„Nejčtenější deník v Německu Bild už vystavil Číně účet na 150 miliard eur za ekonomické škody, které způsobil koronavirus Německu. Deník vyčíslil ztrátu pouze pro společnost Lufthansa, která pro pandemii nelétá, na milion eur za hodinu. Ztráty v turistice vyčíslil na 24 miliard. Čína podle listu dluží německým malým a středním podnikatelům 50 miliard eur za ztráty které jim způsobila,“ píše o propagandě deníku Bild, který je hlásnou troubou americké CIA slovenský deník HlavnéSprávy.sk.

DJT v akci | repro: SITA (AP-Jacquelyn Martin)