Agresivní policejní dobytek rozehnal v Berlíně demonstraci proti covidové totalitě

BERLÍN | Kolem 300 lidí se tuto sobotu shromáždilo na náměstí Rosy Luxemburgové v centru Berlínu, aby protestovali proti omezujícím opatřením, které zavedla tamní vláda s cílem zastavit epidemii koronaviru, píše o demonstraci proti covidové totalitě Sputnik. Policejní dobytek po vzoru Gestapa demonstraci brutálně potlačil. Kdy se Němci vzbudí a budou politiky a policejní svině věšet, střílet a masově likvidovat?

Na záběrech je vidět, jak policejní hovada zatýkají několik protestujících, kteří se účastnili mítinku. Bylo dovoleno, aby v sobotu na náměstí Rosy Luxemburgové proběhly dvě demonstrace, přičemž se každé z nich zúčastnilo 20 lidí, což je však porušení ústavy.

„Protestující zaplnili ulice, které se nacházely poblíž náměstí, ve stejnou dobu jako protest, který byl uspořádán skupinou Leave No One Behind (Nenechej nikoho vzadu) a probíhal před divadlem Volksbuhne,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

V Německu covidová totalita potlačuje Ústavu i lidská práva: „Vzhledem k bezpečnostním opatřením v boji s onemocněním covid-19 se takových akcí mohlo účastnit jen maximálně 20 lidí. Dne 4. května bude počet navýšen na 50 lidí.“ Nejedná se o covid-19, ale o potlačení lidských práv a zavedení nacistických pořádků. Němci by měli svině Merkel chytit a jako čarodějnici ji na hranici upálit.

nacistická svině opět v čele Německa

Reklama: