Kolik procent dospělých v České republice je placeno státem?

Po přečtení informací, že polovinu dospělých ve Velké Británii platí stát, a že je tohle neudržitelné, mě něco napadlo.Kolik procent dospělých v České republice je placeno státem?

Václav Řehák im Bad Tölz | foto: Radek Velička (Centrální informační agentura, z. s.)

Od sestřiček, lékařů, hasičů, policie. Přes učitele, úředníky, politiky, nemocné, rodičovské, důchodce, neziskové organizace, až po „potřebné“, parazity s nataženou prackou a kriminálníky.

Je tato „armáda“ stejně veliká jako ti, kteří tyto lidi živí? Co se stane, až je ti, kteří platí daně a vytváří hodnoty, nebudou schopni tyhle všechny lidi uživit? Co se stane, až prožereme co máme? Co se stane, až nebude mít stát co přerozdělit?

1) Stát nějaký čas pojede na dluh – už se děje.
2) Nějaký čas bude ždímat spotřebitele a ceny půjdou nahoru – už se děje.
3) Nějaký čas bude do polámaného mechanizmu pumpováno oběživo, aby se vše nezastavilo – už se děje.
4) Budou omezeny prostředky těm, kteří se nebudou bránit.
5) Paraziti se nenechají odstavit, budou víc řvát a dostanou co budou chtít.
6) Nebude z čeho brát.
7) Krach, chaos, válka.

Britové píší jak vidíte, že stav je neudržitelný. Hodlají kvůli tomu zastavit živení těch, kteří nic neprodukují, vyženou parazity z Británie?

Ne, systém je špatný. Ten systém, který se teď nějakým způsobem snaží státy postižené pandemií záplatovat. Všichni to vědí, ale protože je ten systém stále ještě živí, budou tak dlouho dojit vychrtlou kozu, dokud nechcípne a oni s ní.

To není pouze o Evropské unii a západu všeobecně, i když tam je to vidět více než u nás. Pokud lidé nepochopí, že rozdat nemůžu ani všechno to co mám. Nedej Bože rozdávat to co nemám. Čeká nás megaprůšvih.