Je diktátor Babiš satanské absolutní zlo? Vládne díky podpoře svých udavačů?

PRAHA | Chování vlády Andreje Babiše a jeho úředníků je příčinou toho, že se podnikatelé a živnostníci začali bát vystupovat kriticky k státu a jeho úřadům, popsal totalitní praktiky fyzické likvidace podnikatelů Radomil Bábek, předseda výboru Podnikatelských odborů v rozhovoru pro ParlametniListy.cz.

Chtěli Babiše střelit do hlavy?

„Dokonce se často bojí i zcela oprávněně se bránit. To je zrůdný důsledek šikany podnikatelů, tlaku, který na ně vládní úřady vyvíjejí. Projevem toho pak je, že podnikatelé a živnostníci, pokud vůbec jsou ochotni popsat svoje příběhy, nejsou ochotni zveřejnit své jméno,“ uvedl Bábek, když popisoval praktiky a atmosféru ve společnosti, kterou tady satanáš a lidská zrůda Andy Babiš nastolil.

Radomil Bábek

Dále uvádí, že otázka veřejného či anonymního vystupování však má ještě jeden aspekt. „Nikdo se nepozastaví nad tím, že zveřejněné potíže zaměstnanců v zaměstnání nebo stížnosti občanů na služby či úřady jsou téměř výhradně anonymní. Dokonce velká část kontrol, které otravují podnikatele, je na anonymní udání a policisté v koronakrizi jezdí kontrolovat lidi do parků a na sídlištích taky na anonymní udání,“ dodává k využívání udavačů diktaturou Andyho Babiše.

A k udavačům dodává: „Všimněte si, že společnost má dvojí metr. Občan má právo udávat či stěžovat si anonymně, zatímco občan-podnikatel je podezřelý a chce se od něj transparentnost a zveřejnění vlastní osobní identity. Přitom, na rozdíl od nepodnikajícího občana podnikatel, jakmile zveřejní jméno a firmu nebo sídlo, je najednou nahý. Kdokoli si zjistí, jak je starý, kde bydlí, kolik má firem, jak se těm firmám daří a tak dále. Tak proč by se měl před veřejností odhalovat?“

Reklama: