Vrchovatý kýbl špíny Pavky Novotného

Obnovená premiéra pořadu Aréna Jaromíra Soukupa nebyla žádná selanka, ale pořád pro otrlého diváka. Zasloužil se o starosta Řeporyjí, bulvární novinář a tvář nové normalizované ODS Pavel Novotný.

Jan Kopal

Jeho obvyklá mediální exhibice přerostla v nekontrolovaný slovní průjem opepřený nepřijatelnými vulgarismy (kurva, vole), kdy své spoludiskutujici poslance Jaroslava Foldynu a Leo Luzara skoro nepřetržitě urážel a skákal jim do řeči. Chvílemi zvratně vykřikoval do prázdna. K tomu se nekontrolovaně kýval skoro jako starý Bruna. Svůj rétorický výkon ještě opentlil koktáním a drmolením.

Jedinou spřátelenou duši nalezl v pražském primátorovi Zdeňkovi Hřibovi. Chvílemi se zdálo, že se jedná o jednovaječná dvojčata (tandem ODS a Pirátů), kde tím zlobivějším a nevycválanějším je Řeporyjec Pavka Novotný. Je-li toto nová neokoukaná tvář ODS, tak se máme nač těšit. Pořady s ním by podobně jako u animovaného seriálu Městečko South Park mělo doprovázet varování, že v něm padají sprostá slova a nikdo by se na něj neměl dívat.

Pořad zde:

Reklama: