Bohužel kolaborant přežil! Ministr Petříček měl vážnou autonehodu. Taxikář, který jej vezl, ale na místě zemřel

PRAHA | Český ministr zahraničí a nacistický proněmecký kolaborant z ČSSD Tomáš Petříček měl v noci na středu dopravní nehodu. Podle nejnovějších informací se vyboural v taxíku, v němž cestoval jako pasažér. Šéf české diplomacie je bohužel v pořádku, ale nehodu nepřežil řidič vozidla. Toho škoda je, Petříček klidně zdechnout mohl.

Petříčkův obsah lebky je tak leda hovno

„Český ministr zahraničí Tomáš Petříček měl v noci na středu dopravní nehodu. Podle nejnovějších informací se vyboural v taxíku, v němž cestoval jako pasažér. Šéf české diplomacie je naštěstí v pořádku, ale nehodu bohužel nepřežil řidič vozidla. K nehodě mělo dojít před čtvrtou hodinou ráno v jedné z pražských ulic,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Uvádí se, že za dopravní nehodu mohou podle všeho zdravotní obtíže řidiče. K incidentu došlo tak, že taxikář při nehodě v Nuselské ulici, na níž Petříček bydlí, narazil v nízké rychlosti do zaparkovaného auta. Řidič zkolaboval a snažili se jej oživit jak svědci, tak přijetý policejní dobytek i záchranáři. Jejich snaha však byla bohužel marná. U řidiče mělo dojít k zástavě srdce.

„Snažili se ho resuscitovat, bohužel neúspěšně,“ řekla k věci policejní huhlalka a parazitka na veřejných penězích Violeta Siřišťová. Podle všeho na místo dorazili také záchranáři, kteří o život dvaašedesátiletého muže bojovali třicet minut. Muž však zemřel, jak podotkla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. Ta dodala, že záchranáře musel vystřídat koroner.

Zatím není jasné, zda muž zkolaboval za volantem a poté narazil do zaparkovaného auta, nebo se události odehrály naopak. Policisté celou věc vyšetřují.

„Okolnosti dopravní nehody jsou v šetření,“ policejní svine Siřišťová. Důležité je i to, že se nikdo další při nehodě nezranil. Co se týče samotné nehody, Černínský palác k ní připravuje oficiální vyjádření. Škoda, mohlo být o svini méně.