Jste degenerovaný a neschopný? Tak to je příležitost pro Vás: Česká pošta hledá nového ředitele divize logistických služeb

PRAHA | Ředitel divize logistických služeb Petr Cinkl po vzájemné dohodě opouští k 7. 5. 2020 svoji pozici na České poště. Největší proměnou pod jeho vedením prošlo doručování listovních zásilek, které se sice doručují odněkud někam, ale ne tam kam by měly. Ale hýbe se to a pošťáci jako poštěváci hýkají nadšením.

Česká pošta – Krutá realita: Služby k ničemu

„Petr byl nejvýrazněji spojen s projektem dvourychlostního doručování dopisů a pohlednic, který uvedl v praxi. Dva roky po sobě také provedl logistiku České pošty náročným obdobím předvánočního provozu, které představuje špičku v doručování balíků. Za to všechno mu patří dík a velké uznání,“ říká generální ředitel České pošty Roman Knap, který v rámci servilnosti a byrokratické omezenosti údajně bude pojídat i své výkaly, aby se u lizu a koryta udržel.

A dále se dočtete takové pikantnosti, jako že doručování balíků je priorita dalšího rozvoje logistiky České pošty. „Nový ředitel divize logistických služeb bude vybrán ve výběrovém řízení a jeho úkolem bude především významný nárůst kapacity logistické sítě pro období Vánoc i pro běžný celoroční provoz. V současné koronavirové situaci Pošta zaznamenala výrazný nárůst počtu přepravovaných balíků a chce tento trend i do budoucna udržet,“ píše oficiální pošťácká propaganda.

Vedením divize byla nyní pověřena manažerka útvaru poštovní technologie Emília Bobková, která už díky svému označení na věc měl okamžitě hodit bobek.

Reklama: