Týden s Trikolórou očima poslankyně Zuzany Majerové Zahradníkové

OLOMOUC | Tento týden se už od neděle nesl v duchu oslav 75. výročí konce Druhé světové války a uctění památek obětí. Děkujeme těm, kteří uctili památku všech obětí této hrůzné války,píše na své faceboookové stránce poslankyně a místopředsedkyně Hnutí občanů Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková.

Zuzana Majerová-Zahradníková a Václav Klaus mladší | foto: FB VKML

Dále dodává, že ve sněmovně navrhli zákon na podporu a ochranu zaměstnanců v předdůchodovém věku. „Na tiskové konferenci ho s Václav Klaus ml., Zuzana Majerova Z. představil i hlavní autor, předseda odborné komise Trikolóra pro průmysl a obchod, Petr Machovský,“ píše Majerová Zahradníková.

V čem náš návrh spočívá? Zaměstnavatelé by za své pracovníky ve věku 60 až 64 let nemuseli odvádět zdravotní pojištění a senioři by byli oproštěni od daně z příjmu. Blíže to vysvětlil Petr Machovský:

„Dobré zprávy přinesl i průzkum agentury Phoenix, podle jejich průzkumu se pohybujeme nad 5 % hranicí nutnou pro úspěch ve volbách. Volební potenciál je podle jejich měření 7,7 %,“ sděluje dobré zprávy, ale zase přiznává: „Co se ve sněmovně nepovedlo, je zrušení povinné maturity z matematiky. Je to jasný signál, že vláda i opozice rezignovala na tolik důležité všeobecné vzdělání našich dětí.“

Reklama: