Německé povstání proti covidové totalitě ze dne 9. května 2020; Policejní dobytek zatýkal

BERLÍN | Symbolický den si zvolili Němci k demonstracím proti totalitě zavedení v zemi, které je zdůvodněná šířením jakési chřipečky typu Covid-19, ač běžná chřipka po světě zabila, zabíjí a ještě zabije miliony lidí. Nejde o šíření nemoci, ale o totální diktaturu a úplné zotročení lidí.

nacistická svině opět v čele Německa

„V Berlíně policie zadržela asi 30 lidí za nedodržení předpisů sociálního odstupu a hygieny před budovou parlamentu,“ píše hlásná trouba totality na Slovensku TASR na webu Teraz.sk. Budou zatčení v koncentrační táboře zastřeleni, jak velí německá tradice? Nebo je nynější policejní dobytek umučí, tak jak to dělalo Gestapo? Časy se mění, ale lidské svině se rodí stále stejné.

Tisíce lidí v sobotu v německých městech demonstrovalo proti omezením veřejného života zavedeným v rámci boje proti šíření nového koronaviru, i když mnohé z opatření již byly odvolány nebo zmírněny. Informovala o tom agentura DPA, která se na šíření paniky, totality a diktatury také podílí, proto by její budovy měly být davem, až se rozzuří vypáleny a pracovníci odměni zavěšením na lampy poblíž.

Jeden z největších protestů se konal ve městě Stuttgart na jihozápadě Německa, menší demonstrace proběhly v Berlíně, Mnichově, ve Frankfurtu nad Mohanem či Kolíně nad Rýnem.

V Stuttgartu několik tisíc lidí pochodovalo velkým festivalovým areálem na břehu místní řeky. Parazitující kunda v uniformě policie uvedla, že místo konání demonstrace bylo poměrně přeplněné, ale účastníci dodržovali ochranná opatření. Policejní svině odhad počtu účastníků neposkytla. Úřady stanovili maximální počet 10.000 demonstrantů.

Stuttgart byl místem demonstrace i minulý víkend. V jiných městech jako Berlín se v uplynulých týdnech konaly pravidelné demonstrace, přestože účast často dosáhla jen několik desítek lidí.

Nacistická německá policejní svině Uwe Jacob

V Kolíně nad Rýnem v sobotu několik set demonstrantů protestovalo bez dodržení minimálního odstupu a bez zakrytí obličeje, přičemž také vyzývali kolemjdoucí, aby si sňali ochranné roušky. „Nemáme pro to absolutně žádné pochopení,“ řekl policejní velitel Uwe Jacob, který by měl být davem roztrhán, jelikož jasně dokázal, že to je hovado typu Hitlera.

„Je pro mě nepochopitelné, jak může někdo něco takového žádat v těchto časech. Tito lidé zjevně stále nepochopili, že toto není jen o jejich zdraví, ale i o životech jiných lidí,“ šířil lři, propagandu a státní terorismus s tím, že ho také šokovalo, že na demonstraci přivedly i děti. Kdy bude policejní svině Uwe Jacob v Kolíně nad Rýnem viset? Policisté si podle Jacoba zapsali jména lídrů protestu a zváží vznesení obvině, takže by měl viset. Demonstrace je nelegální? Tak zabíjačka policejní svině musí být legální!!!

Reklama: