Seberegulace přemnožených? Negři na motorkách povraždili jiné negry

NIAMEY | Ozbrojení negři na motorkách pozabíjeli v neděli při sérii útoků na západně Nigeru jiných dalších dvacet kusů negrů. O seberegulaci přemnožených informovala jako o nějaké tragédii fake-news agentura AFP, která z oblasti šíří propagandu a dezinformace.

Negři, kteří hubí negry

K seberegulaci přemnožených černých humanoidů došlo v regionu Tillabére. Ozbrojení negři zaútočili na tři vesnice odpoledne. Podle místního guvernéra útočníci předtím, než se vydali na sever, drancovali obchody, kradli obilí a skot. Takže takoví vychovaní a přítulní, akorát na invazi do Evropy stavění.

Ve snaze bojovat proti mu-slimáckým negrům působících v regionu Tillabére nigerské úřady v lednu minulého roku omezily během dne i noci používání motocyklů. Uzavřely také celou řadu trhů, kde si podle nich teroristé pořizují pohonné hmoty a obilniny. Vláda tam nedávno rozšířila výjimečný stav, který platí od roku 2017. Ale jak vidno, pro krvežíznivé negry je radost zabíjet i jiné negry. Tak jak se pak chovají v Evropě, když sem přivandrují….???