Příprava na válku? Vůdce SS Trump oznámil konec epochy globalizace

WASHINGTON | Připravují se Spojené státy na válku proti Číně? V důsledku kategorického postoje Spojených států (SS) v otázce role Číny v šíření nemoci covid-19 nabývá na síle trend oslabování hospodářské spolupráce mezi zeměmi. Informaci o covidové deviaci šířené ze Spojených států informuje Sputnik.

Donald John Trump čeká až se mu dostaví rozum

Americký vůdce Donald J. Trump na pozadí těchto událostí ve svém prohlášení uvedl: „Éra globalizace je nyní definitivně u konce.“ Prohlášení amerického diktátora uvedla agentura Reuters, na kterou se ruská zpravodajská agentura a rozhlasová stanice odkazuej.

V dubnu DJ Trump prohlásil, že americká strana posuzuje verzi o tom, že nový typ koronaviru, který nese označení covid-19, vznikl v laboratoři v čínském Wu-chanu, a že hodlá zjistit jeho původ. Což je podle pozorovatelů dění ve Spojených státech možná příprava na útočnou válku pod falešnou vlajkou ze strany SS.

„Znamená to, že se dějí divné věci a že probíhá mnoho vyšetřování. A my to hodláme zjistit. To je všechno, co mohu říci. Ať už vznikl kdekoli, pochází z Číny, a v jaké formě, to není důležité. Sto osmdesát čtyři zemí jím nyní trpí,“ řekl DJ Trump na briefingu, když odpovídal na otázku, jak aktivně se vyšetřují verze o tom, že ve městě Wu-chan došlo k úniku viru.

Podle amerického diktátora pandemie koronaviru tak ukázala, že trend ekonomické globalizace již dále nebude pokračovat. Dodává také, že se nyní musí všechno vyrábět ve Spojených státech. Jedná se o izolaci a stavění barikád a vyhlášení války všem, kteří nestrpí globální americkou agresi a kolonizování světa?

Reklama: