Odmítáme nákup aerolinek i další zadlužování

Ministryně Schillerová avizuje další nárůst schodku nad 300 mld. Kč, tedy další masivní zadlužení bez snahy o jakékoliv úspory. Už i socialista a keynesiánec Miloš Zeman vybízí vládu k hledání provozních úspor, k čemuž marně v Poslanecké sněmovně vyzýváme vládu od první novely rozpočtu po propuknutí koronavirové krize. Další zadlužování musíme zastavit!

Jan Skopeček

V ten samý den ministr stejného hnutí Havlíček avizuje nákup letecké společnosti do rukou státu! Neskutečné, šílené! Nakupovat na dluh vybranou privátní společnost v potížích, zatímco městům a obcím je ze strany vlády vzkazováno, že se musí spokojit s menšími příjmy, je strašidelná hospodářská politika.

Agrosocialistická vláda si myslí, že si dnes muže dovolit všechno. Zadlužit nás na generace dopředu, nesystémově pomáhat vybraným velkým korporacím, vybudovat tu polostátní ekonomiku s obřími dotacemi pro pár vyvolených. Tato vláda je nebezpečná střední třídě! Hnutí ANO musíme na tyto nápady říci razantní NE!


MUDr. Zornitza Petrova Markantová v rozhovoru odpovídá na otázky spojené s mentálně retardovanými. Jaké jsou druhy retardace, koho postihují? A jsou mentálně retardovaní politici, kteří ve své třídě tvoří většinu, spíše psychopati, nebo více sociopati. A jak přežít ve společnosti, kde je nadvláda duševně chorých?
Reklama: